Influencerlerin toplanmış hazır sistemlerini almak mantıklı mı?

VUHD

Centipat
Daha fazla  
Çeşitli sitelerde satılan, influencerlerin isimlerinin verilmiş olduğu hazır sistemleri mantıklı buluyor musunuz? Çoğu site bunu stok eritme mantığıyla birleştirip satıyor. Sizin düşünceniz nedir? Bu sistemleri almak mantıklı mı? Kiminin ekran kartı iyi diye alırken, diğer parçaları dandik oluyor.

Çeşitli sitelerde satılan, influencerlerin isimlerinin verilmiş olduğu hazır sistemleri mantıklı buluyor musunuz? Çoğu site bunu stok eritme mantığıyla birleştirip satıyor. Sizin düşünceniz nedir? Bu sistemleri almak mantıklı mı? Kiminin ekran kartı iyi diye alırken, diğer parçaları dandik oluyor.
Bir PC'ye Berkcan Güven ismini vermek ne kadar mantıklı ve satışlarda ne kadar öne çıkarır bilemiyorum. Benim için saçma çünkü ben pc alacaksam teknik özelliklere bakarım. Eğer Teknik anlamda iyiyse ve fiyat makulse alınır.

Son düzenleme:
Bir PC'ye berk güven ismini vermek ne kadar mantıklı ve satışlarda ne kadar öne çıkarır bilemiyorum. Benim için saçma çünkü ben PC alacaksam teknik özelliklere bakarım. Eğer teknik anlamda iyiyse ve fiyat makulse alınır.

Bazı yayıncıların küçük yaştaki takipçilerine ürünü satmaları için güzel bir pr çalışması. Aynı anda da satış yapacakları site ile stok eritme çalışmaları yaptıklarını biliyoruz. Bu yüzden hiç samimi gelmiyor bu hazır kasalar.

Tamamen fiyat odaklı bakmak lazım, sistemde içeren parçaların teker teker fiyatına bakıp toplayıp hazır sistemdeki fiyatıyla karşılaştırılması lazım normale göre daha uygunsa alınır tabii.

Geri
Yukarı