Vatan Bilgisayar'dan hazır sistem bilgisayar almak mantıklı mı?

oskiiins

Picopat
Daha fazla  
Başlıkta da dediğim gibi Vatan Bilgisayar'ya da Teknosa gibi mağazalardan hazır sistem bilgisayar almak mantıklı mı? Bütçem 22 bin TL. Ve bilgisayarı elden almak istiyorum.

Başlıkta da dediğim gibi Vatan Bilgisayar'ya da Teknosa gibi mağazalardan hazır sistem bilgisayar almak mantıklı mı? Bütçem 22 bin TL. Ve bilgisayarı elden almak istiyorum.

40Klık sisteme 66K istediklerini duydum birkaç gün önce Konu açan birisinden.

Hocam indirim haricinde almayın sakın ben zamanında iyi kazıklandım ekran kartı ve işlemciyi değişince makul oldu sistemim ama o zamanki paraya daha iyisini toplayabilirmişim, bilgim yoktu tabii o zamanlar nereden bileceğim ki? Dediğim üzere indirim harici alınmaz indirim oldugundada diğer sitelerle karşılaştırma yapın eger vatandan alma şartınız yoksa internetten alın sık sık indirimler oluyor.

Şuan bilgisayar parçalarına Vatan'da indirim olması lazım. Ben Black Friday indirimlerinde mağazaya giderek sepetimi oluşturdum. Montajlayarak teslim ettiler. Misal o gün amazonda Asus Rog 4070ti 34bine satılırken Vatan'da 32bindi. Ben Msi gaming x slim 4070ti tercih ettim. 28k ödedim. Daha alalı 2 ay oldu.

Hazır sistem olarak soruyorsan onların parçalarında çok değişim yapamıyorsun sanırım. Fazla çeşit hazır sistemleri yok diye biliyorum.

Bazen çok indirimli sistemler satıyorlar o zaman mantıklı. Vatan Bilgisayar'in fiyat politikası biraz garip bazen en uygun yer oluyor bence en pahalı, iyice takip edip araştırman lazım.

Geri
Yukarı