İngilizce bilmeden konsol alınır mı?

TheForment

Hectopat
Daha fazla  
RTX 3060 almakta hüsrana düşünce Xbox Series S almaya karar verdim. Game Pass ultime ile kullanacağım. Sorunum şu: Konsolda PC de olduğu gibi yama yok ve İngilizcem hikayeli oyunlar için yetersiz. Alırsam bu yönden pişman olur muyum yoksa kendimi geliştirmeme faydası olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
RTX 3060 almakta hüsrana düşünce Xbox Series S almaya karar verdim. Game Pass ultime ile kullanacağım. Sorunum şu: Konsolda PC de olduğu gibi yama yok ve İngilizcem hikayeli oyunlar için yetersiz. Alırsam bu yönden pişman olur muyum yoksa kendimi geliştirmeme faydası olur mu?

Kendini bilmediğin kelimelerin anlamına bakarak geliştirebilirsin, anlamadan İngilizce alt yazı okursan hiçbir şeye faydası olmaz.

Son düzenleme:
Oyunlarda çok yüksek seviye ingilizce kullanılmaz genelde ama geliştirmene yarayacağını sanmıyorum (belki kelime dağarcığın genişler / cümleleri kıyasla daha iyi anlarsın)

Her açıdan pc tercih etmeni öneririm ama sadece oyun için türkçe yok diye konsoldan vazgeçme. (xbox series s hakkında yorum yapamam bilmiyorum)

İngilizceyi öğrenme fırsatı yakalarsın işte, ne güzel. Al eline defter kalem. Ara sahneler gelince hızlıca yaz cümleleri, sonra çevir. Veya oyunu oynayıp, daha sonra hikayesini YouTube'dan falan izleyebilirsin.

Geri
Yukarı