İngilizce kategorisindeki arayüz de İngilizce olsun

Gelmeli mi?

• Gelmeli

Oy: 17 34,0%
  • Gelmesi iyi olur, ama uğraştırmayalım adamları

Oy: 27 54,0%
  • Saçmalama

Oy: 6 12,0%

• Oy verenlerin toplamı
    50
Komik değil, gayet de doğru bir şey. Böyle bir özellik mevcut ve forumun arayüzünü ingilizce Yapabilirsin.
Eğer ingilizce biliyorsan senin için sıkıntı olmaz.
Ha bilmiyorsan İngilizce kategorisnde ne işin var?
Ben forumun "Türkçe" bölümünde Türkçe arayüz, İngilizce bölümünde İngilizce arayüz görmek istiyorum belki?
Bu arada neden böyle tepki verdiğinizi anlamadım.
Bu arada İngilizce arayüz aşırı ileri bir İngilizce gerektirmiyor. Bu çıkışın nedenini anlamıyorum sadece?

Ben forumun "Türkçe" bölümünde Türkçe arayüz, İngilizce bölümünde İngilizce arayüz görmek istiyorum belki?
Bu arada neden böyle tepki verdiğinizi anlamadım.
Çünkü söylediğimi alay olsun diye yazmışım gibi cevapladınız.

O zaman benim dediğimi İngilizce bölümüne girince yaparsın, Türkçeye gelince eski haline çevirirsin.
En azından ilk mesajdaki önerilerin gerçekleşene kadar iyi olur değil mi?

İngilizce kategoriye girip yazıyorsanız ya İngilizce biliyorsunuzdur ya da geliştirmek istiyorsunuzdur. Bu durumda Sosyal'in dil ayarını İngilizce yapın.

Bana kalırsa çok da gerekli değil. Zaten İngilizce bölümünde önemli olan konu içeriğindeki mesajlar. Yoksa canınız istediğinde Sosyal'i İngilizce de ayarlayabilirsiniz.

Ben buradan kinaye anlamı çıkarıyorum, sizi bilmem.
Bütün forum İngilizce olur zaten bilerek yazdım. Öyle olacağını bil diye. Yanlış anlaşılmaya sebep olacak şekilde yazmışım anlaşılan kusura bakma.

Aklın yolu bir: 😉
İngilizce kategoriye girip yazıyorsanız ya İngilizce biliyorsunuzdur ya da geliştirmek istiyorsunuzdur. Bu durumda Sosyal'in dil ayarını İngilizce yapın.

Bana kalırsa çok da gerekli değil. Zaten İngilizce bölümünde önemli olan konu içeriğindeki mesajlar. Yoksa canınız istediğinde Sosyal'i İngilizce de ayarlayabilirsiniz.

İngilizce arayüzle ne kadar İngilizce geliştirilebilir ki? Buradan öğreneceğini okulda kafana vura vura öğretiyorlar zaten.
Sadece daha hoş olurdu, onu kastetmek istedim :D

Geri
Yukarı