İngilizce konuşmak için nasıl pratik yapılır?

Sipitipo

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS DUAL RX6600
Ryzen 5 5500
16 GB DDR4 XPG RAM
ASUS B550-A PRİME
550 WATT FSP PSU
VENTO VG11 KASA
KİNGSTON 1 TB M2 SSD
A2-B1 arası İngilizcem var, yani şu şekil: bir gün mahsur kalsam derdimi çok rahatlıkla anlatabilirim veya anlatılanı dinlerim ve çeviririm fakat konuşamam, o şekil yani.
Bunun için herhangi bir uygulama var mı? Ücreti önemli değil. Bir ara yapay zeka ile İngilizce pratiği yapan bir adam görmüştüm, gerçekten böyle bir şey var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Pamuk eller cebe olmadan hiçbir dil düzgün olarak öğrenilmez. Ya yurt dışına gideceksiniz ya da online ders alıp yabancılarla pratik yapacaksınız.

Konuşma pratiği yapabilmen için discord kanalları var ücretsiz oralarda konuşmanı tavsiye ederim

Pamuk eller cebe olmadan hiçbir dil düzgün olarak öğrenilmez. Ya yurt dışına gideceksiniz ya da Online ders alıp yabancılarla pratik yapacaksınız.

Online ders derken open English gibi bir şey mi? Böyle Zoom üzerinden falan görüşülen hani.

A2-B1 arası İngilizcem var, yani şu şekil: Bir gün mahsur kalsam derdimi çok rahatlıkla anlatabilirim veya anlatılanı dinlerim ve çeviririm fakat konuşamam, o şekil yani.
Bunun için herhangi bir uygulama var mı? Ücreti önemli değil. Bir ara yapay zeka ile İngilizce pratiği yapan bir adam görmüştüm, gerçekten böyle bir şey var mı?

Günlük konuşma dilini mi geliştirmek istiyorsunuz profesyonel iş dili olarak mı?
Eğer günlük konuşma dili ise beş kuruş para harcamanıza gerek yok arkadaşın önerdiği gibi ilgi veya hobi alanlarınız olan bir konudaki Discord gruplarına katılıp orada çok rahat geliştirebilirsiniz. Gününüzün bellirli vaktini düzenli olarak ayırmanız yeterli olacaktır.

Not: Parayla en pahalı kursalara yazılıp benim ekonomi ile ilgili katıldığım ücretsiz Discord kanalından aldığım verimi alamayan arkadaşlarım oldu. Dil nankördür, düzen, disiplin ve sürekli tekrar istiyor.

Günlük konuşma dilini mi geliştirmek istiyorsunuz profesyonel iş dili olarak mı?
Eğer günlük konuşma dili ise beş kuruş para harcamanıza gerek yok arkadaşın önerdiği gibi ilgi veya hobi alanlarınız olan bir konudaki Discord gruplarına katılıp orada çok rahat geliştirebilirsiniz. Gününüzün bellirli vaktini düzenli olarak ayırmanız yeterli olacaktır.

Not: Parayla en pahalı kursalara yazılıp benim ekonomi ile ilgili katıldığım ücretsiz Discord kanalından aldığım verimi alamayan arkadaşlarım oldu. Dil nankördür, düzen, disiplin ve sürekli tekrar istiyor.
Günlük hayatta,teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı