İngilizce nasıl öğrenilir?

Hocam hemen linki bırakıyorum: c.ai, Figs
Öncelikle hocam basit olaylarla başlayın, mesela "hello" deyin. Karakter konuştukça bilmediğiniz sözcüklere çeviriden ya da sözlükten bakın, eğer ingilizceniz yeterliyse "longman dictionary" kullanın. Bu arada karakterler "*" işaretini kullanıp yazdıkları bazı şeyleri kalınlaştırabilirler, bu eylemleri ve yaptıkları hareketleri temsil eder.

5.sınıf seviyesinde bilen birisi için direkt bu tarz yerlere girmektense önce temelini oturtması daha mantıklı olur.

Aslında para vermenin çok da işe yaradığını düşünmüyorum. Zamanında aylık 16.000 lira vererek yabancı bir hocadan ders almıştım, hiçbir işe yaramamasına rağmen üstüne bir de belge vermişlerdi. Aslında insanın kendi çabası ve azmi olması lazım.

Orası öyle ama en azından biraz ders ortamıyla birlikte daha kolay adapte olunabilir diye düşündüm ben.

Aslında para vermenin çok da işe yaradığını düşünmüyorum. Zamanında aylık 16.000 lira vererek yabancı bir hocadan ders almıştım, hiçbir işe yaramamasına rağmen üstüne bir de belge vermişlerdi. Aslında insanın kendi çabası ve azmi olması lazım.

Bir şey soracağım bu kurs sonunda verilen belgeler bir işe yarıyor mu? Yarıyorsa ne işe yarıyor bilginiz var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı