İngilizce nasıl öğrenilir?

Kastanbolu

Kilopat
Merhaba, İngilizce öğrenmek istiyorum tavsiyelerinizi bekliyorum ne yapmamı önerirsiniz?
Hiçbir şey bilmiyorum diyebilirim ona göre tavsiye yapabilirseniz daha sağlıklı olur benim için.
Ve ne kadar süremi alır siz nasıl ne kadar sürede öğrendiniz derdinizi anlatacak kadar?

Bunu kime sorarsan sana farklı bir cevap verecektir. Benim diyeceğim bence bir gramer kitabı al. Önce teorik olarak öğrenirsin. Sonra diziler, oyunlar aracılığıyla geliştirirsin.

Merhaba, İngilizce öğrenmek istiyorum tavsiyelerinizi bekliyorum ne yapmamı önerirsiniz?
Hiçbir şey bilmiyorum diyebilirim ona göre tavsiye yapabilirseniz daha sağlıklı olur benim için.
Ve ne kadar süremi alır siz nasıl ne kadar sürede öğrendiniz derdinizi anlatacak kadar?

İnternette yaptığın her şeyi İngilizce yap. Araştırarak gündelik yaşamda kullandığın şeylerin üstüne İngilizce karşılığını kağıda yazarak yapıştır. Bilmediğin kelimeleri de not al ve yatmadan önce oku. Çok faydası olur. Oyun oynuyorsan İngilizce alt yazılı oynamak, film izliyorsan İngilizce izlemek falan çok faydası olur.

Geri
Yukarı