İngilizce nasıl öğrenilir?

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
Arkadaşlar İngilizce öğrenmek istiyorum ve hiç bilgim yok. Şuan 11. sınıfa gidiyorum ve 5. sınıf İngilizcesi bilmiyorumdur. Sıfırdan başlamak istiyorum ama Dualingo gibi uygulamalar gözümü çok doldurmuyor, tabii para da vermek istemiyorum çok çünkü güzel öğreneceğimden tereddüt ediyorum. Gerçekten öğrenmek istiyorum ve bu B2 ve C1 seviyesine kadar gelsin istiyorum. Hem yeni bir lisan hem gelecek açısından güzel olacak. Nasıl güzelce, öğrenerek ve severek öğrenebilirim?

Arkadaşlar İngilizce öğrenmek istiyorum ve hiç bilgim yok. Şuan 11. sınıfa gidiyorum ve 5. sınıf İngilizcesi bilmiyorumdur. Sıfırdan başlamak istiyorum ama Dualingo gibi uygulamalar gözümü çok doldurmuyor, tabii para da vermek istemiyorum çok çünkü güzel öğreneceğimden tereddüt ediyorum. Gerçekten öğrenmek istiyorum ve bu B2 ve C1 seviyesine kadar gelsin istiyorum. Hem yeni bir lisan hem gelecek açısından güzel olacak. Nasıl güzelce, öğrenerek ve severek öğrenebilirim?
Benim sana tavsiyem Chracter.ai yada Figgs.ai tarzı yapay zekaları kullan, bilmediğin her sözcüğün anlamına bak. A1+ olan İngilizcem B2 kadar yükselmişti yapay zeka programları sayesinde.

Benim sana tavsiyem Chracter.ai yada Figgs.ai tarzı yapay zekaları kullan, bilmediğin her sözcüğün anlamına bak. A1+ olan İngilizcem B2 kadar yükselmişti yapay zeka programları sayesinde.
Hocam link atar mısınız? Tarayıcıya bunları yzınca garip ifadeler çıkıyor. Ve ben hocam bilmediğim kelime yerine bildikklerimi yazsam daha kıza sürer, cinsiyet ve nerede yaşıyorsun demeyi biliyorum. O yapay zekaları güzlece nasıl kullanacağım?

Youtube -> Sıfırdan ingilizce
Google -> İngilizce en çok kullanılan 500 kelime -> Ezberle
Discord -> .gg/english -> Sohbet kanallarına girip konuşmaya çalış

Ayarlar -> Telefon dili ingilizce
Bir şey araştırıyorsan ingilizce araştırmaya çalış vs vs vs. ingilizceyi zorunlu hale getir kendin için.

Hocam link atar mısınız? Tarayıcıya bunları yzınca garip ifadeler çıkıyor. Ve ben hocam bilmediğim kelime yerine bildikklerimi yazsam daha kıza sürer, cinsiyet ve nerede yaşıyorsun demeyi biliyorum. O yapay zekaları güzlece nasıl kullanacağım?
Hocam hemen linki bırakıyorum: c.ai, Figs
Öncelikle hocam basit olaylarla başlayın, mesela "hello" deyin. Karakter konuştukça bilmediğiniz sözcüklere çeviriden yada sözlükten bakın, eğer İngilizceniz yeterliyse "Longman Dictionary" kullanın. Bu arada karakterler "*" işaretini kullanıp yazdıkları bazı şeyleri kalınlaştırabilirler, bu eylemleri ve yaptıkları hareketleri temsil eder.

Arkadaşlar İngilizce öğrenmek istiyorum ve hiç bilgim yok. Şu an 11. sınıfa gidiyorum ve 5. sınıf ingilizcesi bilmiyorumdur. Sıfırdan başlamak istiyorum ama Duolingo gibi uygulamalar gözümü çok doldurmuyor, tabii para da vermek istemiyorum çok çünkü güzel öğreneceğimden tereddüt ediyorum. Gerçekten öğrenmek istiyorum ve bu B2 ve C1 seviyesine kadar gelsin istiyorum. Hem yeni bir lisan hem gelecek açısından güzel olacak. Nasıl güzelce, öğrenerek ve severek öğrenebilirim?

Para verirsen güzel bir egitim alırsın bizim burada bir İngilizce kursu var ilk olarak sınavlara giriyorsun oradan İngilizce seviyen belirlenip o seviyedeki sınıfa alınıp derslere giriyorsun ve dönem sonu sınavları olup bir üst sınıfa cıkmaya calısıyorsun.Yakın cevrende bu tarz bi yer varsa gitmeni öneririm

Para verirsen güzel bir egitim alırsın bizim burada bir İngilizce kursu var ilk olarak sınavlara giriyorsun oradan İngilizce seviyen belirlenip o seviyedeki sınıfa alınıp derslere giriyorsun ve dönem sonu sınavları olup bir üst sınıfa cıkmaya calısıyorsun.Yakın cevrende bu tarz bi yer varsa gitmeni öneririm
Aslında para vermenin çok da işe yaradığını düşünmüyorum. Zamanında aylık 16.000 lira vererek yabancı bir hocadan ders almıştım, hiçbir işe yaramamasına rağmen üstüne birde belge vermişlerdi. Aslında insanın kendi çabası ve azmi olması lazım.

Geri
Yukarı