İngilizce öğrenen biri için tavsiyeler

Orkun Londoner piyasadaki en bilgili ve en iyi anlatan kanal şu an. Başlangıç için grammar tekrarı ve soru çözümü hayati önem taşıyor. Uzun bir süre boyunca yapacağın şey zaten bu ikisi olması lazım. Soru çözerken de bilmediğin kelimeleri ezberlemen gerekiyor. Ben dümdüz kuru kuruya kelime çalışmayı saçma buluyorum. Belli bir seviyeye geldiğinde readinge başlarsın sonra. Speaking/Listening kısmı tamamen bireyle alakalı.
Hocam o kanalın bu oynatma listesi hangi seviyeye kadar içeriyor?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Orkun londoner piyasadaki en bilgili ve en iyi anlatan kanal şu an. Başlangıç için grammar tekrarı ve soru çözümü hayati önem taşıyor. Uzun bir süre boyunca yapacağın şey zaten bu ikisi olması lazım. Soru çözerken de bilmediğin kelimeleri ezberlemen gerekiyor. Ben dümdüz kuru kuruya kelime çalışmayı saçma buluyorum. Belli bir seviyeye geldiğinde readinge başlarsın sonra. Speaking/Listening kısmı tamamen bireyle alakalı.

Özer kiraz izliyorum grammer için bunada bir bakayım.

Hocam o kanalın bu oynatma listesi hangi seviyeye kadar içeriyor?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tam bilemiyorum. Kanalın en büyük sıkıntısı bazı önemli grammar konularının olmaması. Ama içerik olarak çok kapsamlı, çoğu videosunda ileri seviyedekiler için derinlere iniyor. Tüm konular olsaydı çok rahat B2'yi kapsar derdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı