İngilizce öğrenmek için tavsiyeler

• Konuyu başlatan em0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 4B

em0

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Uzun zamandır İngilizce öğrenmek istiyordum. Ve kursları araştırıyordum. Karşıma Kaan Tiryakioğlu'nun kursu çıktı aranızda bu kursu alan ve deneyen oldu mu? İşe yarıyor mu? Fiyatı da diğer kurslara göre gerçekten ucuz. Bana önerebileceğiniz başka kurslar var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

Herkese merhaba. Uzun zamandır İngilizce öğrenmek istiyordum. Ve kursları araştırıyordum. Karşıma Kaan Tiryakioğlu'nun kursu çıktı aranızda bu kursu alan ve deneyen oldu mu? İşe yarıyor mu? Fiyatı da diğer kurslara göre gerçekten ucuz. Bana önerebileceğiniz başka kurslar var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

Bence yine de ek olarak kursa gidebilirsin ama aktivite yapmanı öneririm ben öyle öğrenmiştim müzik dizi vesaire gibisinden.

Kaan Tiryakioğlu için diyorsan. O adam Instagram'da videolar çekiyor. Instagram'dan görmüştüm

Müzik dinliyorum ama bana nasıl katkısı olabilir ki?

Dostum zaten dinlediğin şarkının Türkçe çevirisine bakıyosan illaki öğrenirsin ben çok bakarım özellikle meraktan ki zaten sadece müzik dediğime bakma daha birçok aktivite var ben çoğunlukla natgeo belgeselleri izliyordum öyle gelişti bunun gibisinden demeye çalışıyorum

Bir arkadaşım çok fazla yabancı dizi film izleyerek öğrendiğini söylemişti arama motoruna Udemy yazarsan online kurslar mevcut uygun fiyata tavsiye edebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı