İngilizce öğrenmeye nereden başlanmalı?

ViScE

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
İngilizcem orta seviye ama ben sıfırdan başlayıp düzgün anlayabileceğim bir seviyeye gelmek istiyorum. Sizce neler yapmalıyım? Öneriniz var mı? Teşekkürler.

ElsaSpeak adlı yeni keşfettiğim bi uygulama var. En çok bilinen Duolingo'dan biraz farklı ki benim de beğendiğim noktaları bu. Konuşmaya ve dinlediğini anlamaya dayalı sistemi var. Birbirine yakın kelimeleri ( see-sea gibi) söylüyor ve ne söylediğini bulmaya çalışıyorsun falan. Eğlenceli. Ayrıca WhatsApp grupları da var. Ben katılmadım ama sanırım ingilizce öğrenmek isteyenlerin buluşup pratik yaptığı bi grup. bu şekil 🙂

Elsaspeak adlı yeni keşfettiğim bir uygulama var. En çok bilinen Duolingo'dan biraz farklı ki benim de beğendiğim noktaları bu. Konuşmaya ve dinlediğini anlamaya dayalı sistemi var. Birbirine yakın kelimeleri ( see-sea gibi) söylüyor ve ne söylediğini bulmaya çalışıyorsun falan. Eğlenceli. Ayrıca WhatsApp grupları da var. Ben katılmadım ama sanırım İngilizce öğrenmek isteyenlerin buluşup pratik yaptığı bir grup. Bu şekil 🙂

Bakacağım teşekkürler.

Tenselerden başlayıp grammari öğrenmelisin. Düzenli tekrar ve soru çözümüyle oturtulur rahatça.

Böyle önerdiğiniz herhangi YouTube üzerinden kanal var mı?

Geri
Yukarı