İngilizce sınavından 25 aldım

Tarık45

Centipat
Daha fazla  
Merhaba 10.sınıfım bugün İngilizce yazılısı olduk yazılı olduktan sonra hoca sonuçları okudu ben 20 aldım ingilizceden. Sizce ne olur İngilizce yüzünden sınıfta kalır mıyım? İngilizcem hiç iyi değil İngilizce yapamıyorum ne kadar çalışsam da kafam basmıyor İngilizceyi. İngilizce hocası 20 aldığımız için ben ve birkaç kişiye kızdı sizce ne olur şimdiden teşekkürler hepinize.

Son düzenleyen: Moderatör:
İngilizce ders değil. Hayatının bir parçası onu öğrenmek için çalışma. Pratik yap, ana dili ingilizce olan insanlarla sohbet et. İleri de işine çok yarayacak.

Benim zamanımda hocalar performans ödevi verirdi eğer bir öğrencinin sınavları düşükse ki o ödevi de güzelce hazırlarsan geçmene yardımcı olurlardı. Şuan halen o sistem var ise hocana bir danış ve ondan performans ödevi iste ve bunu sınavdan düşük aldığın için istediğini söyle. E ödevi de gerçekten üzerine düşüp güzel bir şekilde hazırlarsan hocanın yardımcı olacağını düşünüyorum.

Merhaba 10.sınıfım bugün İngilizce yazılısı olduk yazılı olduktan sonra hoca sonuçları okudu ben 20 aldım ingilizceden. Sizce ne olur İngilizce yüzünden sınıfta kalır mıyım? İngilizcem hiç iyi değil İngilizce yapamıyorum ne kadar çalışsam da kafam basmıyor İngilizceyi. İngilizce hocası 20 aldığımız için ben ve birkaç kişiye kızdı sizce ne olur şimdiden teşekkürler hepinize.
Edebiyattan zayıf alma yeter.

Edebiyat dersi baraj derstir. Edebiyattan ortalama minimum 50 almalısın. Diğer derslerin toplam ortalamasıda minimum 50 olmalı.

Geri
Yukarı