İngilizce yazışılabilecek uygulama önerisi

Warrior123

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz üzere bir şeyin üzerinde durmayınca o şey zamanla yok olup gidiyor. Ben de ileri seviye olan ama son zamanlarda vakit ayıramadığım İngilizce dilini güncel tutmak için bir uygulama ihtiyacı duydum.

Ama sesli veya görüntülü değil. Yani mesajlaşma uygulaması. (Dili deliştirme amaçlı.) Var mı bildiğiniz bu tarz bir site veya uygulama?

Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz üzere bir şeyin üzerinde durmayınca o şey zamanla yok olup gidiyor. Ben de ileri seviye olan ama son zamanlarda vakit ayıramadığım İngilizce dilini güncel tutmak için bir uygulama ihtiyacı duydum.

Ama sesli veya görüntülü değil. Yani mesajlaşma uygulaması. (Dili deliştirme amaçlı.) Var mı bildiğiniz bu tarz bir site veya uygulama?
Eğer Discord'unuz varsa bu linkten İngilizce konuşan çok fazla insana ulaşabilirsiniz. Ayriyeten zorlanırsanız çok fazla Türk size yardım edebilir. İngilizce grubunun %30'unu biz oluşturuyoruz sanırım 😂

Discord kullanıyor iseniz English diye bir sunucu var. Oradan birisi ile arkadaş olup konuşabilirsiniz. Ben farklı ülkelerden kişiler ile konuşmuştum. Derslerden vs. daha iyiydi.

Geri
Yukarı