İngiltere fiziksel SIM kartı kaydı nasıl oluyor?

Trendyol'da ve diger sitelerde satiliyor. 100-200 TL arasi fiyatlara yaşim normal hat almaya yetmedigi icin bunu almaya karar verdim. Kayit islemi vs nasıl oluyor para yuklemesi falan bilgisi olanlar yazabilir mi?

Merhaba bu hatlar turist hatları ve Türkiye'de sadece SMS alabilirsin. Arama en son 2£/dk idi Türkiye'ye. PayPal için alacaksanız çoğu numara banlı olabiliyor yani şans işi. Yakında bende almayı planlıyorum. Neyse para yükleme recharge.com veya ding.comdan yükleme oluyormuş fakat nasıl olduğunu bilmiyorum. Bu sadece bilgilendirme sorumluluk kişiye ait iyi günler.

Merhaba bu hatlar turist hatları ve Türkiye'de sadece SMS alabilirsin. Arama en son 2£/dk idi Türkiye'ye. PayPal için alacaksanız çoğu numara banlı olabiliyor yani şans işi. Yakında bende almayı planlıyorum. Neyse para yükleme recharge.com veya ding.comdan yükleme oluyormuş fakat nasıl olduğunu bilmiyorum. Bu sadece bilgilendirme sorumluluk kişiye ait iyi günler.

Sitesinde paketleri vardi aylik 5 sterlin vs o yuzden ucuz bulmustum

İnternet vs için kullanacaksanız mecbur bizim 3 silahşörlerden birini seçip alacaksınız. Ya da PayPal, Etsy, Amazon gibi yerlerde kullanacak iseniz bu hatlar hayat kurtarıcı fakat her 5 ayda bir 5-10£ atmanız gerek.

İnternet vs için kullanacaksanız mecbur bizim 3 silahşörlerden birini seçip alacaksınız. Ya da PayPal, etsy, Amazon gibi yerlerde kullanacak iseniz bu hatlar hayat kurtarıcı fakat her 5 ayda bir 5-10£ atmanız gerek.

Hocam dedigimgibi yas yetmiyor onlar icin kisisel kullanim icin alacagim ayda 5 sterlin yuklerim sıkıntı olmaz

Satıcı söyle cevap vermiş.
Screenshot_2023-05-21-12-37-36-87.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı