İngiltere'ye gidilir mi?

Cihan Deniz

Hectopat
Merhaba. Dün aile olarak İngiltere için yaptığımız vize başvurusu onaylandı. Zaten kesin gidicez evin en küçügü benim zaten 4 kişiyiz bir de abkm var aklıma 1 şey takıldı. Sizce İngiltere'de bize ırkçılık yaparlar mı orada rahat yaşayabilir miyiz(para konusinda değil dışlanma konusunda)sizce yaparlar mı İngilizler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapanı da olur yapmayanı da arkadaşım. Sen kafanı takma bunlara, ırkçı insanın pisliğidir o. Her gittiğin yerde itilip kakılmayacaksın merak etme. Senin ve ailenin bilmesi gereken en önemli detay bu tip insanlarla karşılaşıldığında tepkisiz kalmaz. Cevap verirsen olay büyür, kafaya takarsın ve en kötüsü onlara istediğini vermiş olursun.

Merhaba. Dün aile olarak İngiltere için yaptığımız vize başvurusu onaylandı. Zaten kesin gidicez evin en küçügü benim zaten 4 kişiyiz bir de abkm var aklıma 1 şey takıldı. Sizce İngiltere'de bize ırkçılık yaparlar mı orada rahat yaşayabilir miyiz(para konusinda değil dışlanma konusunda)sizce yaparlar mı İngilizler?
Hocam son birkaç yıldır ülkede olan durumlardan ziyada yabancılarda Türklere karşı bir önyargı oluşmadı değil. Ama tabii insandan insana değişir pek bi' sıkıntı yaşamazsınız bence. Türkiye gibi bir ülkeden kurtulduktan sonra şahsen kimseyi takmazdım ben orada :D.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı