İngiltere'ye nasıl gidilebilir?

brejyan

Decapat
Yer
🇹🇷
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar öncelikle nasılsınız? Ben Burak ve 17 yaşında bir meslek lise öğrencisiyim, direkt konuya gireyim.
Çok istediğim yurt dışına gitmek en büyük sebeplerinden birisi de annemin ablaları yurt dışında babamın akrabaların çoğu yurt dışında.
Teyzemin çocuğu gitti geçen sene ve ben de gitmek istiyorum. Eğer gidersem çalışacağım yerler belli.
Yurt dışındaki arkadaşım 18 yaş altı daha kolay dedi ve benim de sizlere kısa sorularım var:

Vize nasıl çıkarılır ve ne kadar para neler gerekiyor?
Diğer sorum ise başka nasıl gidebilirim, başka yönetimi var mı?
Son olarak da Erasmus nasıl? Erasmus için neler gerekiyor?
Ne kadar fiyat ve kaç ay, durumlar nasıl?

Şimdiden teşekkürler, seviliyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Erasmus'u boş verin. Direkt gitmeye bakın. Aile çevrenizin dükkânı varsa sizi işe alıyor göstersinler veya sponsor olsunlar. Bu arada ingilizceyi çok iyi derecede bilmeye özen gösterin. Vize almak ülkemizin statüsü ve göçmenlerden dolayı her geçen gün zorlaşıyor. Size tavsiyem erken şekilde gidin. YouTube'da danışma şirketleri tek tek vize çeşitlerini açıklıyor. Oradan bir bakın, size uygun olanını seçin ve de orada yaşayan akrabalarınıza da sorun.

Erasmus'u boş verin. Direkt gitmeye bakın. Aile çevrenizin dükkânı varsa sizi işe alıyor göstersinler veya sponsor olsunlar. Bu arada ingilizceyi çok iyi derecede bilmeye özen gösterin. Vize almak ülkemizin statüsü ve göçmenlerden dolayı her geçen gün zorlaşıyor. Size tavsiyem erken şekilde gidin. YouTube'da danışma şirketleri tek tek vize çeşitlerini açıklıyor. Oradan bir bakın, size uygun olanını seçin ve de orada yaşayan akrabalarınıza da sorun.

Hocam çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.

Geri
Yukarı