İngiltere'ye Ön Ödemeli Zarf nasıl Gönderilir?

burstappenn

Hectopat
Yer
Autodromo Nazionale Monza
Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık iki hafta önce Red Bull Racing'e mesaj atmıştım. Mesajıma ayın 8'inde dönüş yapmışlar ama ben bugün gördüm. Asıl konuya gelecek olursak, fabrikalarına 110mm X 220mm boyutunda ön ödemeli zarf göndermemi istediler ama nasıl yapacağımı bilmiyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Anlatır mısınız süreci? Dün ben de Red Bull'a mail atmıştım. Nasıl yapacağımı bilmiyorum. Ayrıca imzalı kart yolladılar mı?

Öncelikle PTT aracılığı ile gönderecekseniz PTT size mektup vs. vermiyor. Kendiniz mektup bulup üstüne bilgileri yazıp göndermelisiniz. Bunu dışında göndereceğiniz adres İngiltere olduğu için görevliler biraz şaşırabilir onları fazla takmayın. Son olarak 2 ay geçti ancak imzalı kartı halen yollamadılar.

Öncelikle PTT aracılığı ile gönderecekseniz PTT size mektup vs. vermiyor. Kendiniz mektup bulup üstüne bilgileri yazıp göndermelisiniz. Bunu dışında göndereceğiniz adres İngiltere olduğu için görevliler biraz şaşırabilir onları fazla takmayın. Son olarak 2 ay geçti ancak imzalı kartı halen yollamadılar.
Hocam bir de son olarak: Kaç para verdiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı