İngiltere'ye taşınmak

baran361

Decapat
Yer
california
Daha fazla  
Arkadaşlar, 10. sınıfa gidiyorum. Dayımlar İngiltere'de yaşıyor. Ben Türkiye'de yaşamak istemiyorum, İngiltere'ye taşınma gibi bir düşüncem var. Benim bir sorum var. Aramızda İngiltere'ye taşınan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi? Sorum şu yaşam standartları nasıl? Asgari ücrette yaş sınırı var mı? Düşük bütçeli evler ortalama ne kadardır?

Son düzenleme:
Arkadaşlar, 10. sınıfa gidiyorum. Dayımlar İngiltere'de yaşıyor. Ben Türkiye'de yaşamak istemiyorum, İngiltere'ye taşınma gibi bir düşüncem var. Benim bir sorum var. Aramızda İngiltere'ye taşınan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi?

Sağlık sorunların varsa gitmeni önermem çok fena kitliyorlarmış İngiltere'de yaşamış olan İngilizce öğretmenimden öğrendim bu bilgiyi.

Arkadaşlar, 10. sınıfa gidiyorum. Dayımlar İngiltere'de yaşıyor. Ben Türkiye'de yaşamak istemiyorum, İngiltere'ye taşınma gibi bir düşüncem var. Benim bir sorum var. Aramızda İngiltere'ye taşınan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi? Sorum şu yaşam standartları nasıl? Asgari ücrette yaş sınırı var mı? Düşük bütçeli evler ortalama ne kadardır?
Türkiye'nin yaşam standartlarından haberin var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı