İninal alınır mı?

Ben normalde sürekli olarak Tosla kullanıyorum. Ben para çekimi yapmıyorum sadece yükleyip harcama yapıyorum yüklemeler için ATM uzak şoktan yükleme yapıyorum. Tosla için bazen sistem yok diyor ama ininal her zaman için var diyor alayım mı? İninal'ı araştırdığımda forum sitelerinde alma diyorlar.
Herşeye para kesimi yapıyorlar. Aylık 2 tl bile kesiyorlar. Yakında karttan borç isteyecekler. Papara varken kullanılmaz.

İninal pandemiden sonra tamamen bitti denebilir. 2019 yılı altın çağıydı. Özellikle Papara yükseldiğinden beri İninal'ın daha yüzüne bile bakılmaz.
İninal halen batmamış mı? Çok şaşırdım resmen. Hedef kitlesi 6-10 yaş grubu.
Benim bir arkadaş var 18 olmasına rağmen hâlâ İninal kullanıyor. Kendisi zengin bir ailenin çocuğu. Büyük ihtimalle onun sayesinde batmıyor ahahaha.

İninal pandemiden sonra tamamen bitti denebilir. 2019 yılı altın çağıydı. Özellikle Papara yükseldiğinden beri İninal'ın daha yüzüne bile bakılmaz.

Benim bir arkadaş var 18 olmasına rağmen hâlâ İninal kullanıyor. Kendisi zengin bir ailenin çocuğu. Büyük ihtimalle onun sayesinde batmıyor ahahaha.
Kendisi zenginse zaten Cashback gibi özellikler umrunda değildir hocam para kesmesi de umrunda değildir çok da bir şey dememek lazım.

Herşeye para kesimi yapıyorlar. Aylık 2 tl bile kesiyorlar. Yakında karttan borç isteyecekler. Papara varken kullanılmaz.
İnşallah PEP de aynı zırvayı yapmaz böyle giderse hiçbir kart Papara'ya muadil olarak kalmayınca bütün kartlar kötüleşecek.

Ben normalde sürekli olarak Tosla kullanıyorum. Ben para çekimi yapmıyorum sadece yükleyip harcama yapıyorum yüklemeler için ATM uzak şoktan yükleme yapıyorum. Tosla için bazen sistem yok diyor ama ininal her zaman için var diyor alayım mı? İninal'ı araştırdığımda forum sitelerinde alma diyorlar.

Müşteri hizmetleri rezil 1 önce bankamatik paramı yuttu 1 haftadır dilekçe yazım gönderiyorum iptal edeceğim paramı alınca.

Eskiden olsa katılırdım ancak şu an Cashback'in bir esprisi kalmadı. Eskiden YouTube ve Spotify üyeliğinin yarısını karşılıyorlardı şu an sadece 10 TL'sini geri veriyorlar. Malum uygulamalarda fiyatı artırınca artık premium cashback ile bile 30 TL'ye denk geliyor.

İninal'in tek güzel özelliği şok gibi marketlerden yatırabiliyor olman. Çoğu kişinin evinin dibinde ATM olmayabiliyor ancak bir market mutlaka bulunuyor. Tek artısı bu diyebilirim ona da çoğu zaman sistem kapalı sistem çalışmıyor tarzında şeyler söylüyorlar anlayamadım.

E tamam 10 TL de olsa ucuza aliyorsun espirisi kalmadi diye bir şey yok yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı