İninal dolar ile internette alışveriş

Daha fazla  
Merhaba, Gearbest'den klavye alacağım. 64 dolar yani 120 TL. İnternette bazı forumlarda İninalin daha çok para kestiğini söylüyorlar. 120 TL den fazla ücret keserler mi?

İninal karta para yatırırken yatırdığınız yere göre para kesiliyor. Ayrıca aylık olarak da yanlış hatırlamıyorsam 1 TL kesiliyor. Ancak belirtmek isterim ki an itibariyle 64 dolar 219 TL ediyor.

Tabiki de , hatta 135 tl ve daha yukarısıda mümkün ama sen sipariş edicem diyorsan takipli kargo ile etmeni öneririm. Hem daha güvenli hemde hızlı . Teşekkürler

Cevaplarınız için teşekkürler. 120 TL yi yanlış yazmışım 220 olacaktı. %7 komisyon kesilecekmiş yani 235 TL falan oluyormuş.

Herkeze merhaba arkadaslar benim vga kablosu bozuldu vga dvi donusrurucu vardi onu kaybettim sonra 1 hafta sonra orjinal vga kablom dalgali fln renkli bi pembe mor oluyordu sonra yeni aldim siyah ekranda dalgalanma fln saga dogru kayik gosteriyor kabloyu oynstiyom ara sira duzeliyor kayikligi arkadasima goturdum orda normal dalgalanma yok ekran kartindada sorun yok acaba vga kablommu dandik acaba diyorum vga dvi bunu halledermi sizden cevzp bekliyorum kolay gelsin

Herkeze merhaba arkadaslar benim vga kablosu bozuldu vga dvi donusrurucu vardi onu kaybettim sonra 1 hafta sonra orjinal vga kablom dalgali fln renkli bi pembe mor oluyordu sonra yeni aldim siyah ekranda dalgalanma fln saga dogru kayik gosteriyor kabloyu oynstiyom ara sira duzeliyor kayikligi arkadasima goturdum kasayi orda normal dalgalanma yok ekran kartindada sorun yok acaba vga kablommu dandik acaba diyorum vga dvi bunu halledermi sizden cevzp bekliyorum kolay gelsin

Herkeze merhaba arkadaslar benim vga kablosu bozuldu vga dvi donusrurucu vardi onu kaybettim sonra 1 hafta sonra orjinal vga kablom dalgali fln renkli bi pembe mor oluyordu sonra yeni aldim siyah ekranda dalgalanma fln saga dogru kayik gosteriyor kabloyu oynstiyom ara sira duzeliyor kayikligi arkadasima goturdum orda normal dalgalanma yok ekran kartindada sorun yok acaba vga kablommu dandik acaba diyorum vga dvi bunu halledermi sizden cevzp bekliyorum kolay gelsin

Herkeze merhaba arkadaslar vga dvi donusrurucu vardi onu kaybettim sonra 1 hafta sonra orjinal vga kablom dalgali fln renkli bi pembe mor oluyordu sonra yeni aldim siyah ekranda dalgalanma fln saga dogru kayik gosteriyor kabloyu oynstiyom ara sira duzeliyor kayikligi arkadasima goturdum orda normal dalgalanma yok ekran kartindada sorun yok acaba vga kablommu dandik acaba diyorum vga dvi bunu halledermi sizden cevzp bekliyorum kolay gelsin

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı