İninal ile Minecraft Java alınamıyor

bengisu0

Decapat
İninal Kartla Minecraft Java alamıyorum. (Kartımda yeteri kadar para var)
Ne yapabilirim? Bu sorunu tek ben mi yaşıyorum?
(Kartım güncel ve daha önce satın alım yaparken hiçbir sıkıntı yaşamadım.)
Satın almaya çalışırken bir sıkıntı oluştu diyor, kapanıyor.
Güvenlik kodu falan geliyor ama bana, çok garip.

Papara kartınız varsa İninal'den parayı çekip Papara hesabınıza yükleyip deneyin birde. İninal, Papara ve Tosla olduğu sürece kullanılmaz. Papara kartınız yoksa uygulamasını indirip ücretsiz sanal kart edinebilirsin. Uğraşmam diyorsanız İninal müşteri hizmetleri ile görüşün. Belki kartınız vs. bloke edilmiş olabilir.

Kart bilgilerini ve 3D secure kodunu doğru girdiğinden emin ol.

Düzenleme: Birde eklemeyi unutmuşum. Eğer fazla fiyat farkı yoksa ve Windows 10 kullanıyorsanız Microsoft Store'dan satın almayı deneyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Papara kartınız varsa İninal'den parayı çekip Papara hesabınıza yükleyip deneyin bir de. İninal, Papara ve Tosla olduğu sürece kullanılmaz. Papara kartınız yoksa uygulamasını indirip ücretsiz sanal kart edinebilirsin. Uğraşmam diyorsanız İninal müşteri hizmetleri ile görüşün. Belki kartınız vs. bloke edilmiş olabilir.

Kart bilgilerini ve 3D Secure kodunu doğru girdiğinden emin ol.

Merhaba çok teşekkür ederim defalarca girdim 3D kodunun doğru olduğundan eminim.
Papara ile Minecraft alındığına emin miyiz? Boşuna kart açma parası falan ödemek istemiyorum, Online kart açsam da Papara'dan para alıyorlar mı?
Papara kart ile Minecraft alan var mı?
Çok teşekkür ederim çok fazla soru sorduysam özür dilerim cidden almak istediğim bir oyun ve aylardır para biriktiriyordum

Merhaba çok teşekkür ederim defalarca girdim 3D kodunun doğru olduğundan eminim.
Papara ile Minecraft alındığına emin miyiz? Boşuna kart açma parası falan ödemek istemiyorum, Online kart açsam da Papara'dan para alıyorlar mı?
Çok teşekkür ederim çok fazla soru sorduysam özür dilerim cidden almak istediğim bir oyun ve aylardır para biriktiriyordum
Papara kart ile her türlü alışverişi yapabilirsiniz.

Papara kart ücreti, hesap ücreti gibi şaçma komisyonlar almıyor. İnternet sitesinden veya mobil uygulamadan hesap açıp kart talep edebilirsiniz (gelmesi 2 hafta sürüyor genelde) ya da sanal kart açabilirsiniz.
Düzenleme: Birde eklemeyi unutmuşum. Eğer fazla fiyat farkı yoksa ve Windows 10 kullanıyorsanız Microsoft Store'dan satın almayı deneyebilirsiniz.
Hocam bu Java sürümü Microsoft Store'da Bedrock sürümü var.

Papara kart ücreti, hesap ücreti gibi şaçma komisyonlar almıyor. İnternet sitesinden veya mobil uygulamadan hesap açıp kart talep edebilirsiniz (gelmesi 2 hafta sürüyor genelde) ya da sanal kart açabilirsiniz.

Hocam bu Java sürümü Microsoft Store'da Bedrock sürümü var
Paramı aktarıp yine paparadan da minecraft satın alımı yapamamaktan korkuyorum. Siz aldınız mı hiç papara aracılığıyla minecradt acaba?
Çok özür dilerim eğer çok soru soruyorsam 24 euro çok büyük bir para benim için ve tek istediğim minecraftı güvenli bir şekilde alabilmek.

Tuhaf değil. Aylık limiti bitmiş olabilir, kartı bloke edilmiş olabilir veya euro üzerinden para çekilmeye çalışıyorsa o yüzden problem çıkmış diye tahmin ediyorum. En kötü ihtimal ise Minecraft sayfasındaki 23.95 euro fiyatını TL sanmış olabilir. Parasını Papara'ya aktarıp denerse daha sağlıklı sonuç alınır.

Geri
Yukarı