İninal kart almak için dışarı çıkılabilir mi?

İninal kart alacağım, 18 yaş altıyım dışarı çıkabilir miyim?
Markete gidiyorsunuz sonuçta. Ben de site içindeki markete gidiyorum arada. Ya hem 18 yaş altı çocuklar dışarıdaki parklara gidebiliyorsa (normalde evet yasak ama hala çıkanlar var) sen de ihtiyaçlarını karşılamak için markete gidebilirsin. Ayrıca market ne kadar uzakta olabilir ki? Çevirmeye takılman için bayağı bir şanssız olman gerekiyor, ben takılmıyorsam sen hiç takılmazsın :D.

Market yanındaysa alabilirsin ama Papara almalısın :/ .
Markete gidiyorsunuz sonuçta. Ben de site içindeki markete gidiyorum arada. Ya hem 18 yaş altı çocuklar dışarıdaki parklara gidebiliyorsa (normalde evet yasak ama hala çıkanlar var) sen de ihtiyaçlarını karşılamak için markete gidebilirsin. Ayrıca market ne kadar uzakta olabilir ki? Çevirmeye takılman için bayağı bir şanssız olman gerekiyor, ben takılmıyorsam sen hiç takılmazsın :D.
Yakın markete çıkabilirsin ama banka kartı alamıyorsan Papara almalısın daha çok alternatifi bulunuyor.
Konuyla pek alakalı değil ama ininal tavsiye etmem papara al.
Resmi olarak yasak, ama polis falan dolaşmıyorsa ve kısa mesafeyse çıkılabilir.
Markete bi 7-8 dakikada giderim herhalde. Başka yakınlarımda nereden atabilirim bilmiyorum. Olur mu 7-8 dakikalık yol? Ve Papara istemiyorum, teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı