İspanya'ya kuzen sayesinde çıkılabilir mi?

Forever61

Hectopat
Kuzenim İspanya vatandaşı. Eğer ben İspanya'ya gitmek istersem kuzenim sayesinde rahat bir şekilde vize veya çalışma izni alabilir miyim?

Kuzenin vatandaşsa ve İspanyada yasal şekilde çalışıyorsa, sana davet mektubuyla vize almanda yardımcı olabilir.

Çalışma izni ise, kendi şirketi varsa gerekli ödemelerle "ben bu adamı ispanyayı bırak avrupa birliğinde bulamadım mutlaka getirmem lazım" diyerek alabilir. Sahi ne iş yapıyordun?

Kuzenim İspanya vatandaşı. Eğer ben İspanya'ya gitmek istersem kuzenim sayesinde rahat bir şekilde vize veya çalışma izni alabilir miyim?
Kuzeninizin erkek olduğunu var sayıyorum, Hollanda olsaydı evlilik olabilirdi belki, ama en iyi yol eğitim yoludur tabi ki sizin durumunuza bağlı olarak gelişir bu durum, Dil bilmeniz her halükarda gerekiyor

Kuzeninizin erkek olduğunu var sayıyorum, Hollanda olsaydı evlilik olabilirdi belki, ama en iyi yol eğitim yoludur tabi ki sizin durumunuza bağlı olarak gelişir bu durum, Dil bilmeniz her halükarda gerekiyor
Biraz izleyin Hollanda ile ilgili söz de var :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı