ininal Kart ile farklı para birimleri ile satılan şeyler alınabilir mi?

DandelioN1264

Decapat
Daha fazla  
İninal ile Switch'den oyun alacağım ve oyun Kolombiya parası ile satılıyor. Oyun 10764 Kolombiya parası. İninal kartıma bu paraya tekabül eden Türk lirasını yüklersem satın alabilir miyim?

İninal ile Switch'den oyun alacağım ve oyun Kolombiya parası ile satılıyor. Oyun 10764 Kolombiya parası. İninal kartıma bu paraya tekabül eden Türk lirasını yüklersem satın alabilir miyim?

Ben dolar üzerinden satın aldığımda güncel kura göre otomatik çekiyordu bir sıkıntı olacağını sanmam denemekte fayda var.

Kartınızda mevcut kura göre para varsa ona göre çekiyor diye biliyorum. Discord nitro alırken sorun olmuyordu.

Ben dolar üzerinden satın aldığımda güncel kura göre otomatik çekiyordu bir sıkıntı olacağını sanmam denemekte fayda var.

Hocam there was an issue proccesing your transaction. Verify your informationand try again diye bir hata alıyorum satın almıyor oyun 44 TL ediyor güncel kura göre kartta 48TL var.

Geri
Yukarı