İninal kart kaybolduktan sonra ne yapılmalı?

Eldrithc

Hectopat
Merhaba. CS:GO'ya skin almak için babamdan kartı istedim fakat anlamadığım şekilde kartı çöpe atmış. Uygulamaya girdiğimde ne şifre yazıyor ne CVV kart numarasının ise küçük bir bölümü yazıyor. Ben şimdi yeni kart mı almak zorundayım yani sıfırdan bilgiler falan yoksa aynı bilgili kartımın aynısını cikarabiliyor muyum? Kart yokken kullanılmıyor mu bir de bilgilerimin olduğu bir yer yok mu?

Merhaba. CS:GO'ya skin almak için babamdan kartı istedim fakat anlamadığım şekilde kartı çöpe atmış. Uygulamaya girdiğimde ne şifre yazıyor ne CVV kart numarasının ise küçük bir bölümü yazıyor. Ben şimdi yeni kart mı almak zorundayım yani sıfırdan bilgiler falan yoksa aynı bilgili kartımın aynısını cikarabiliyor muyum? Kart yokken kullanılmıyor mu bir de bilgilerimin olduğu bir yer yok mu?He

Hesabınızda para varsa sanal kart açıp kullanın.

Merhaba. CS:GO'ya skin almak için babamdan kartı istedim fakat anlamadığım şekilde kartı çöpe atmış. Uygulamaya girdiğimde ne şifre yazıyor ne CVV kart numarasının ise küçük bir bölümü yazıyor. Ben şimdi yeni kart mı almak zorundayım yani sıfırdan bilgiler falan yoksa aynı bilgili kartımın aynısını cikarabiliyor muyum? Kart yokken kullanılmıyor mu bir de bilgilerimin olduğu bir yer yok mu?
İninal'ı arayıp kartını kapattır sonra yeni bir ininal kart al.

Eğer içinde para varsa nasıl çekebileceğinide öğren müşteri hizmetlerinden

Aynı kartın bilgilerini kullanarak yeni kart çıkartamazsın o kartı kullanabilirsin fakat anca havaleyle falan para aktararak onu yapıcağın yere de yeni kart alıp hesabına tanımla.

Çokta önemli bir durum değil. Benzer bir durumla karşı karşıyaya kaldım kartın içinde para var ise sanal bir kart oluşturup onun içine aktar. Ardından kartı kapat ve yeni bir kart sipariş et. Fiyatları çok uygun.

Hocam içinde para varsa sanal karta aktarın. Sonra da kartı kapatın. Hatırladığım kadarıyla kartı uygulamadan kapattırabiliyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı