İninal kart ve hepsi burada.com ödeme sorunu

Makaleler
13
Arkadaşlar az önce hepsi burada.com'dan 10 TL'lik bir oyun alacaktım. Adres bilgilerini yazdım. Ödeme işlemine gelince ininal kart ile ödeme yapacağım için kart üzerindeki numarayı, son kullanma tarihini ve güvenlik kodunu yazdım. Ancak ininal kartın üzerinde adım ve soyadım yok ad ve soyadı yazmadığım için kabul etmiyor. Sizce bu sorunu nasıl çözerim? Bir sorum daha olacak. Hepsi burada.com'un anasayfasındamastercard logosunu gördüm. İninal kart üzerindede mastercard logosu var. Hepsiburada.com'un müşteri hizmetlerine mesaj yazdım. "İninal kartın üzerinde mastercard logosu var" dedim alışveriş yapabilirmiyim dedim. "Hayır ininal kart ile firmamızın anlaşması yok" dedi. Aranızda hepsiburada.com'dan ininal kart ile alışveriş yapan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde hepsiburada kredi kartı ile ödeme yapmamı istiyor. Acaba sorun olmaz mı? O yüzden korkuyorum.:D

- - - Güncellendi - - -

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşım anlaşmalı iş yerlerini aşağıda vereceğim. Yalnızca bu sitelerden alışveriş yapabilirsin. Diğer yerler kabul etmez.

Link: ininal - internette indirimli her yerde geçerli alışveriş kartı
Ben bu anlaşmalı yerler dışında başka yerlerde de olduğunu biliyorum. Çünkü mastercard logosu var. Mesela dün şahısa ait bir marketten alışveriş yaptım ve kabul etti.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı