İninal kart ve hepsi burada.com ödeme sorunu

Arkadaşım ben zaten parayı Paypal'a yollamıyorum. Kartı Paypal'a kaydettim. İşim olduğu zaman oradan transfer ediyorum. Yani ne Paypal'ın keseceği bir para var ortada ne İninal'ın.
Zaten paypalla ilgili bir şey demedim. Demek istediğim işlemcinin ücretini kesmişlerdir dedim. Yani ekstradan fazla para kesmişlerdir anlamında demedim. Yanlış anlaşıldımsa özür dilerim dostum.:)

- - - Güncellendi - - -

Ininal kartımla hepsiburada.com' dan 2 defa sorunsuz alışveriş yaptım. İsim bölümüne kartı alırken söylediğin ismi yazacaksın. Ama başka isim yazsan da sorun olmuyor.

- - - Güncellendi - - -

Yanlış bilgi vermeyelim lütfen. Hepsiburada.com anlaşmalı yerler arasında değil ama dediğim gibi iki kez alışveriş yaptım ben. Ininal, MasterCard' ın geçerli olduğu her yerde geçiyor.

Yaşadığın diğer sorunlar için Ininal kartın facebook sayfasına mesaj at ;
https://www.facebook.com/ininalkart?fref=ts
O zaman adımı soyadımı yazayım. Çok teşekkür ederim. Sonunda hepsiburadadan alışveriş yapan çıktı.:D Peki ben hepsi burada'nın müşteri hizmetlerine ininali söylediğimde kartın bizimle anlaşması yok dedi. Sizce neden böyle dedi?

O zaman adımı soyadımı yazayım. Çok teşekkür ederim. Sonunda hepsiburadadan alışveriş yapan çıktı.:D Peki ben hepsi burada'nın müşteri hizmetlerine ininali söylediğimde kartın bizimle anlaşması yok dedi. Sizce neden böyle dedi?

Anlaşması olmayabilir doğrudur ama bu o siteden alışveriş yapamayacağınız anlamına gelmez :D

Ben zaten söyledim onlara mastercard logosu var diye ama adamlar hayır olmaz diyor. Yani anlayacağınız nuh diyorlar peygamber demiyorlar.:D

Son düzenleyen: Moderatör:
3D secure kodu cep telefonuna gelmesi için ilgili kredi kartınızın sitesinden cep telefon numaranızı 3d secure işlemi için kayıt yapmanız gerekir. Bu şekilde yapamıyorsanız bankanızla görüşebilirsiniz.

Siteye girenler için söylüyorum eğer telefonda bir ininal uygulamanız varsa orda kart isminiz kart soyisminiz yazıyor. Sakın hepsiburadada geçmio diye telaş yapmayın ininalin sitesindede zaten tüm mastercard geçen yerlerde geçtiğini söylüyor. uygulamayı indirip kayıt olun orda zaten kendi isim ve soyisminizi veriyosunuz. Ordaki isim-soyisimler sizin işinize yarıyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı