ininal Kart VP'yi nasıl teslim ediyor?

MiracHolmes

Picopat
Daha fazla  
Malum Valorant Gece Pazarı yaklaşıyor. Bende Asil Vandal almak istiyorum. ininal Kart uygulamasında oyun kodları diye bir bölüm var ve orada Valorant puanı dahi satılıyor. Oradan VP alan var mı? Aldığınız Valorant puanları Gmail adresine mi yollanıyor yoksa direkt size kod olarak uygulamadan mı veriliyor? Daha önce alan varsa söyleyebilir mi?

Malum Valorant Gece Pazarı yaklaşıyor. Bende Asil Vandal almak istiyorum. ininal Kart uygulamasında oyun kodları diye bir bölüm var ve orada Valorant puanı dahi satılıyor. Oradan VP alan var mı? Aldığınız Valorant puanları Gmail adresine mi yollanıyor yoksa direkt size kod olarak uygulamadan mı veriliyor? Daha önce alan varsa söyleyebilir mi?

Oradan almanı önermem bu bir ikincisi uygulama içinden geliyor

6-7 sene önce falan Zula kodu alıyorduk uygulamada gözüküyordu direkt. Güzel günlerdi.

Site vermek yasak değildir umarım klasgame'den alıyorum güvenilir ve ucuz ininal'da bir sıkıntı olursa geri iade gibi şeyler zor olabilir

Geri
Yukarı