İninal nasıl internet alışverişlerine açılır?

Arkadaşlar düzgün anlatan bir yer yok ya da düzgün araştırmadım. Bana düzgünce anlatacak var mı?

Aldığın kart zaten internet alisverisine acik olur otomatiken eger sen kapattiysan kart menusunden internet alisverisini acip kapatabiliyorsun oradan ayarlayabilirsin.

İninalin mobil uygulamasına girip ininal Kart'ım yazısına tıkladıktan sonra gelen ekranda kartı kullanıma aç gibi bir şey olması gerekli.

Aldığın kart zaten internet alisverisine acik olur otomatiken eger sen kapattiysan kart menusunden internet alisverisini acip kapatabiliyorsun oradan ayarlayabilirsin.

Kendim kapatmadım bu hatayı alıyorum kredi kartı bilgileriniz kredi kartı şirketiniz tarafından reddedildi bende internet alışverişine kapalı olduğunu düşünüyorum.

İninalin mobil uygulamasına girip ininal Kart'ım yazısına tıkladıktan sonra gelen ekranda kartı kullanıma aç gibi bir şey olması gerekli.

Böyle bir şey yok ki.

Kendim kapatmadım bu hatayı alıyorum kredi kartı bilgileriniz kredi kartı şirketiniz tarafından reddedildi bende internet alışverişine kapalı olduğunu düşünüyorum.

İninal uygulamasını indirip oraya kart numaranizi yazip veya barkodu okutarak karti kaydedip kart menusunden açabilirsiniz.

Kartınızı yenimi aldınız? Yeni aldı iseniz, ilk harcamanızı şifre girerek bir pos cihanızdan harcama yaptıktan sonra internette harcamayı denediniz mi?

Geri
Yukarı