15.000 TL uzun süre götürecek rahat koltuk önerisi

Bütçe
10000-15000

rahmi159

Hectopat
1.62 Boyundayım aşırı derecede rahat bel ve boyun destekli koltuk arıyorum aşırı bel ağrısı çekmekteyim. Kırılacak ya da mekanizması bozulacak koltuk önermeyin uzun süre götürecek koltuk olsun. Bütçe 10-15K arası çok fark yaratacaksa 20K'yı zorlayabilirim belki.

1.62 boyundayım aşırı derecede rahat bel ve boyun destekli koltuk arıyorum aşırı bel ağrısı çekmekteyim. Kırılacak ya da mekanizması bozulacak koltuk önermeyin uzun süre götürecek koltuk olsun. Bütçe 10-15k arası çok fark yaratacaksa 20K'yı zorlayabilirim belki.

Bu da iyi olabilir ama linkten almayın.

Bu da iyi olabilir ama linkten almayın.

İncelemiştim bunları boyum kısa olduğu için boyun kısmı problem çıkmaz mı boya göre vesta daha iyi bir seçenek gibi duruyor ama oda işimi görür mü emin olamadım.

Buna da baktım fakat bayram üstü 20k vermeye değer mi emin olamadım.

İncelemiştim bunları boyum kısa olduğu için boyun kısmı problem çıkmaz mı boya göre vesta daha iyi bir seçenek gibi duruyor ama oda işimi görür mü emin olamadım.

Buna da baktım fakat bayram üstü 20k vermeye değer mi emin olamadım.

Oyuncu koltuğu anlamışım pardon.

Bence bürosit perfect e bir bakın mekanizma senkron diyor genelde üst düzey koltuklarda var gidip deneyin ama hocam. Bende alma arifesindeyim hatta sizinle de paylaşayım bunu yav bürosit perfect 15 bin ama senkron mekanizmaya sahip genelde üst düzey koltuklarda kullanılıyor. Banzai 2 ise kızaklı diyor ama videolarda senkron tarzı eğiliyor yani kafam karıştı. Bilmiyorsanız senkron mekanizma sırt 30 derece gidiyorsa aşağı 10-15 dereceden fazla yukarı kalkmıyor sağlıklısı da bu zaten. Oyuncu koltuklarında kullanılan mekanizma swivel tilt veya knee tilt genelde. Hatta direkt swivel tilt yani aslında en ucuz tilt mekanizması diyebilirim.

Oyuncu koltukları işi bilen kimse önermiyor bende şuan üst düzey sayılabilecek bir oyuncu koltuğu kullanıyorum ilk başta rahat gibi gözükse de hayır değil. Belin otursa üst omurga ve kafan hepsi otursa yamuk oturuyorsun aslında. Yapısı gereği yarış arabası tasarımı aldıklarından seni sabit tutmak üzerine ve buda sizi kambur oturtuyor uzun vade de öne doğru eğilebiliyorsunuz sizi desteklemiyor.

Hatta buraya paylaşırsanız iyi olur deneme şansınız varsa koltuğun bir miktar yaklaşık 3-5 derece veya 5-10 derece öne de gelmesi iyi olabilir nurus me too gibi bütün bu saydığım koltukları hem iyi hem kötü diyor herkes gidip denemekte fayda var. gidin yarım saat-1 saat oturun en aşağı.

Bu arada nurus me too ya 1.65 boyunda kız hiç iyi değil boyuma uymuyor demişti yani gidin deneyin hocam en sağlıklısı iyi forumlar...

Yeni konular

Geri
Yukarı