İninal vs Papara

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sapphire RX 6650 XT 8Gb Gaming Nitro OC+ // i5 11400F (Stok fan) // Msı B560M Pro-E // Kıoxıa Excerıa G2 (1TB) // GF SERIES GF600 // Msı Vampiric 100R // Lenovo D24-20 // SteelSeries Prime // Xrades 80x30 MaousePad // Windows 11 Pro
Ben yakın zamanda bir kart almak istiyorum yaşım 16. araştırdım iki kart buldum biri Papara biri ininal sizce hangisini almalıyım? Bir de Papara kartı ininal Kart'ı gibi şok gibi yerlerden alınabiliyor mu? Cevaplarsanız sevinirim bir de bir sorum daha var ikisiyle de UC vb alabilir miyim? Hem internet üzerinden alışveriş hem de market gibi yerlerden alışveriş yapacağımç hangisi daha uygun olur sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yakın zamanda bir kart almak istiyorum yaşım 16. araştırdım iki kart buldum biri Papara biri ininal sizce hangisini almalıyım? Bir de Papara kartı ininal Kart'ı gibi şok gibi yerlerden alınabiliyor mu? Cevaplarsanız sevinirim bir de bir sorum daha var ikisiyle de UC vb alabilir miyim? Hem internet üzerinden alışveriş hem de market gibi yerlerden alışveriş yapacağımç hangisi daha uygun olur sizce?

Papara daha iyi olur. Bazı yerlerde belirli indirimler yapılıyor aylık. Mesela YouTube exxen Netflix Spotify %50 indirim yapıyor ama maksimum 20 TL olacak şekilde. İninal ise her şeysen para kesiyor. Papara marketlerden alınıyor mu bilmiyorum ama sipariş vermen gerek galiba ismin falan yazılıyor üstüne.

Geri
Yukarı