INNO3D 2080 Ti vs MSI Ventus 2080 Ti

hbplus

Decapat
Yer
İstanbul/Kıbrıs/Essex
Daha fazla  
Meslek
İngilizce Öğretmeni/Görsel Sanatçı
INNO3D 6000 veya Ventus 6500 liraya alinir mi?
Cok dusuk oldugu icin suphelendim. Birkac sikayet buldum ingilizce bu modeller hakkinda ama tecrubesi olan var mi?

@CaT Vi TaB Inno3D firması bilindik ve kaliteli bir firmadır. Galaxy değil Galax firması var ve o da kaliteli bir firma. Bilip bilmeden konuşmayın, saçma falan değiller. Aksine uygun fiyata kaliteli ürünler sunuyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Paranın yettiği kadar ASUS ya da MSI markalı al, saçma sapan markalardan ucuza almamanı öneririm. INNO3D ilk kez duydum, bir de Galaxy mi öyle saçma sapan şeyler vardı, alma.
INNO3D'nin en iyi modelleri ASUS ROG Matrix Platinum dışında ASUS ve MSI'ın en üst modelinin önünde. Ve INNO3D kalite bakımından çok iyi. Aynı şekilde Galax da oldukça kaliteli bir marka. Siz galiba sadece MSI, ASUS ve Gigabyte'ı duydunuz.

Paranın yettiği kadar ASUS ya da MSI markalı al, saçma sapan markalardan ucuza almamanı öneririm. INNO3D ilk kez duydum, bir de Galaxy mi öyle saçma sapan şeyler vardı, alma.
Sen ilk defa duydun diye neden saçma bir marka olsun ki? Mesela PSU konusunda EVGA'yı biliyor musun?

@CaT Vi TaB Inno3D firması bilindik ve kaliteli bir firmadır. Galaxy değil Galax firması var ve o da kaliteli bir firma. Bilip bilmeden konuşmayın, saçma falan değiller. Aksine uygun fiyata kaliteli ürünler sunuyorlar.
INNO3D, ASUS ROG Matrix Platinum'u saymazsak en iyi soğutmaya sahip markalarda ilk üçe girer değil mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı