INNO3D 2080 Ti vs MSI Ventus 2080 Ti

INNO kaliteli bir marka. Alabilirsin.
Ama ICHILL degil, duz INNO3D.
2080 Ti daha performanslı. Ancak 2080S'de bakabilirsin.
Yani bunlar uygun fiyat diye diyorum yoksa ben 4300-4700 arasi 2070S dusunuyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Katkin icin tesekkur ederim ama nedenini de yazar misin?
Dostum bu kartların ömrü var. Çok yıpranmış olabilir, kronik sorunları olabilir, fanlar ömrünü doldurmuş veya garanti dışı kalmış olabilir vs. bu durumlar uzar gider. 6000-6500 TL'den bahsediyoruz, bu parayı riske atmaya değmez.

Dostum bu kartların ömrü var. Çok yıpranmış olabilir, kronik sorunları olabilir, fanlar ömrünü doldurmuş veya garanti dışı kalmış olabilir vs. bu durumlar uzar gider. 6000-6500 TL'den bahsediyoruz, bu parayı riske atmaya değmez.
Evet, anladim ve katiliyorum tesekkurler.

1080P'de oynayacaksanız 2060S ve üstünü alsanız dahi ekran kartınız verimli çalışmayacak. Eğer 4K 60+ FPS istiyorsanız 2080 Ti almalısınız. 2K için 2070S gayet yeterli olur. 2080S de 4K 60 FPS için uygundur. 5500 civarına düşük modeller bulunabilir. Kasanızın marka ve modeli nedir?

Aynen ben de 2070S'in 4200 ve 4700 TL arasi modellerini gordum. Ona gore tavsiyeler alabilir miyim lutfen?
Hangisini isterseniz alabilirsiniz, hiçbirisi de sizi üzmez.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı