ASUS ROG STRIX RTX 2080 Ti vs MSI GeForce RTX 2080 Ti Gaming X Trio

Makaleler
3
Daha fazla  
Selamlar, bu iki ekran kartı arasında kaldım. Fiyat farkı da var. Gerçi her yerde bulunamıyor bu ikisi de.

RTX 2080 Ti ekran kartı alacağım ve piyasada ki en güçlü olan modeller bunlar diye düşünüyorum. Araştırmalarıma göre tabii ki. Bu ikisi arasında sizce hangisini tercih etmeliyim? Sebepleri ile birlikte iletirseniz çok sevinirim.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Niye bu kadar merak ettin? :)
EVGA GeForce RTX2080 Ti FTW3 Ultra 11GB GDDR6 352Bit NVIDIA DX12 RGB

Bende EVGA 2070 aldım da geçici olarak, 3000 serisini bekliyorum. Sanırım onda da EVGA alacağım. Memnun musun diye sormak istiyordum. Yani diğer markaları seçmediğin için bir pişmanlık yaşadın mı? Bir de ben Çin’den satın aldım kartımı, Çin’de yaşıyorum. Yazın Türkiye’ye döneceğim. Uluslararası garantisi olduğunu biliyorum ama garantiye Türkiye’de verme şansımız var mı yoksa illa yurtdışına mı göndermek gerekiyor? Onu danışmak istemiştim.

Bende EVGA 2070 aldım da geçici olarak, 3000 serisini bekliyorum. Sanırım onda da EVGA alacağım. Memnun musun diye sormak istiyordum. Yani diğer markaları seçmediğin için bir pişmanlık yaşadın mı? Bir de ben Çin’den satın aldım kartımı, Çin’de yaşıyorum. Yazın Türkiye’ye döneceğim. Uluslararası garantisi olduğunu biliyorum ama garantiye Türkiye’de verme şansımız var mı yoksa illa yurtdışına mı göndermek gerekiyor? Onu danışmak istemiştim.
Garantiyi hiç bilmiyorum yanlış yönlendirmeyim. Açıkcası diğer ekran kartları ile kıyaslama imkanım olmadığı için nedir bilmiyorum ekran kartı baya güzel hiç ısınmıyor derecesi 60 ı görmüyor hiç.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı