INNO3D ekran kartları nasıldır?

dyingme

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartı için sürekli indirimleri takip ediyorum bazı markalar PNY, Zotac, Palit gibi markalar indirime giriyor ancak yorumları ve görünümleri pek iç açıcı gelmedi bana o yüzden almadım, INNO3D markası görünüm olarak çok şık duruyor ancak yerli ve yabancı sitelerde çok yorum göremedim, bu marka soğutma ve malzeme kalitesi olarak nasıldır?

Kendim RTX 3060 modelini kullanıyorum ve gayet memnunum hocam, bir sorunu olmadı daha. Soğutma konusunda da çok başarılı. %100 kullanımda 55 dereceyi geçmedi daha ama benim kullandığım 3 fanlı model.

Asya pazarının ürünleri, fiyatlarına oranla kaliteleri de daha düşük tabi. Ama içindeki kart aynı kart, marka değil de model araştırmak daha mantıklı. Her markanın üst ve alt segment malzeme kalitesinde modelleri oluyor.

Ekran kartı için sürekli indirimleri takip ediyorum bazı markalar PNY, Zotac, Palit gibi markalar indirime giriyor ancak yorumları ve görünümleri pek iç açıcı gelmedi bana o yüzden almadım, INNO3D markası görünüm olarak çok şık duruyor ancak yerli ve yabancı sitelerde çok yorum göremedim, bu marka soğutma ve malzeme kalitesi olarak nasıldır?

Markaya göre asla yorum yapılamaz. Model belirtirseniz bakabiliriz. Ayrıca PNY, Zotac ve Palit gibi markalar oldukça genel anlamda kalitelidirler.

Bir kartın iyi olması için ASUS veya MSI olmasına gerek yok. Palit'in RTX 3060 Dual bu modelini kullanıyorum ve bu sıcakta %100 yük altında en fazla 80 derece oldu ve Zotac iyi bir marka. PNY ise yutdışında Quadro serisi GPU üretirken RTX serisini de üretmeye başladı ve ülkemize daha yeni giriş yaptı buyüzden çoğu kişi “dandik” bir marka olduğunu iddia ediyor araştırırsanız çoğu sistemde bu kartların kullanıldığınıda görebilirsiniz.

Son düzenleme:
Arkadaşlar ilgilendiğim model 3080ti ichill modeli.

Fiyat burada yüksek görünüyor şu an, ancak indirime girince çok daha uygun oluyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı