RX ekran kartları nasıldır?

RX ekran kartlarından kastın 5xx serisi ise sıkıntılı ve eski kartlar. Ancak 6xxx veya 7xxx serisi kartlardan bahsediyorsan daha az problemli ve alınabilir kartlardır. Tavsiyem o bütçe için YouTube kanallarının F/P sistem çıkarmalarını bekle.

Bu tür konuların onaylanmaması gerekiyor. Norveç ya da İsveç falan değil burası. Yağmur yağsa etkilenen bir ekonomimiz olduğu için seneye alacağınız x bir şeyin, bu zaman dahilinde konusunu açmanızın manası yok.

Ayrıca RX500 serisi falan artık alınmaz.

Bu tür konuların onaylanmaması gerekiyor. Norveç ya da İsveç falan değil burası. Yağmur yağsa etkilenen bir ekonomimiz olduğu için seneye alacağınız x bir şeyin, bu zaman dahilinde konusunu açmanızın manası yok.

Ayrıca RX500 serisi falan artık alınmaz.
2. el RX 6000 ekran kartları alınır mı ki? Bulabilirsem o bütçeye 15k apu sistem toplayıp ekran kartını sonradan 2. el sağlam bulup takmak istiyorum.

Bu sene 17 bin olan bütçe seneye 30 bin de olabilir. Bugün 30 bin çok yüksek görünse de o dönemde öyle gelmeyecek muhtemelen. Gelirse de ona göre bir şey bakılır. Bugün konuşmak gerçekten anlamsız.
Aslında konuyu açma amacım RX 5** ekran kartlarının nasıl olduğu ile alakalıydı. Sistem önerisi istemedim.

Gerçekten varmış be. Ama şuan alamam. Seneye kasım indirimlerinde düşerse o zaman alırım.

2. el sorun değil benim için. Temiz olsun yeter.

Yeni konular

Geri
Yukarı