INNO3D GeForce RTX 2060 vs. MSI GeForce GTX 1660 Ti

Bence indirim bekleyin aceleniz yoksa Msi RTX 2060 Ventus modeli 2 gün önce 2480 civarında satıldı Hepsiburada’da. Ayrıca garanti ve uzun ömürlülük konularınıda düşünmek gerekiyor bence. inno3d bu konularda ne kadar avantajlı olacak?

Öyle ama dolar var işin içinde. Güven olmuyor ki hocam. şu an dediğiniz kart 3000'e yakın. Bekleyelim diyeceğim ama ne olacağı belli olmaz. İşler daha da kötü olabilir.
Keşke cuma günü karar vermiş olsaydiniz. Yakın zamanda Vatan’da kdv indirimi yapacaktır muhtemelen 1 aydır yapmıyor.

Keşke cuma günü karar vermiş olsaydiniz. Yakın zamanda Vatan’da kdv indirimi yapacaktır muhtemelen 1 aydır yapmıyor.
Evet düzenli indirim kovalayan biri olarak 26 Nisan Cuma günü Vatan’da KDV indirimi olması olası Asus Rog Strix RTX 2060 2800 civarlarında düşerse alacağım. :) Ayrıca testlerde izlediğim kadarıyla Asus Strix OC, MSI Gaming Z’den daha az ısınıyor ve çekirdek hızı olarak daha önde sizce MSI alan biri pişman olur mu ya da Asus alan biri ? Merak ettiğimden soruyorum, benim tercihim Asus’tan yana olacak.

Asus Phoenix tek fanlı, Inno3d twin yani çift fanlı, daha iyi soğutma sağlayacaktır. İndirim beklersen diğer markaların da çift fanlı uygun kartlarını alabilirsin. Ama ben olsam Inno3d alırım.

Evet düzenli indirim kovalayan biri olarak 26 Nisan Cuma günü Vatan’da KDV indirimi olması olası Asus Rog Strix RTX 2060 2800 civarlarında düşerse alacağım. :) Ayrıca testlerde izlediğim kadarıyla Asus Strix OC, MSI Gaming Z’den daha az ısınıyor ve çekirdek hızı olarak daha önde sizce MSI alan biri pişman olur mu ya da Asus alan biri ? Merak ettiğimden soruyorum, benim tercihim Asus’tan yana olacak.
Aralarında aşırı fark olmasa da Asus soğutma ve hız anlamında biraz daha iyidir alma imkanı varsa ikisi arasından Strix alınır bence.

Asus Rog Strix piyasadaki en iyi soğutmayı sunuyor ve en kaliteli malzemeler kullanılıyor.

Tercih meselesi baktığınız ürünler kendi markasında en üst segmentinde tasarladıkları ürünleri kişiye kalmış aslında fazla fark yok gibi ben şahsen Strix tercih ederdim kimine göre Gigabyte.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı