INNO3D GeForce RTX 2060 alınır mı?

Ben de inno3d rtx2060 almayı düşünüyorum. Bir youtube videosunda satın alan kişi kartın fanlarında bir cızırtı(buzzing) sesi olduğunu söylemiş. Bu her kartta geçerli değildir tabi ki.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videonun altındaki yorumlara bakın.

Ayrıca inno3d rtx2060 da samsung yerine micron Ramler kullanıldığını söylenmiş. Görünüşe göre insanlar samsung-die ramleri daha güvenilir buluyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu sebeple kararsız kaldım. Kartı satın aldınız mı acaba? Herhangi bir ses, ısınma sorunu var mı?

Bende gtx 1060 dan bu model 2060'a geçmek istiyorum. Aldınız mı ürünü denediniz mi? Şu an 2330 tl ve bence çok güzel bir fiyat

Bende gtx 1060 dan bu model 2060'a geçmek istiyorum. Aldınız mı ürünü denediniz mi? Şu an 2330 tl ve bence çok güzel bir fiyat
Alınır tabii ucuz diye korkmanıza gerek yok, İnno3D firması Zotac firması ile kardeş firmadır.

Şaşırıyorum ya biraz ben bu durumlara. Cidden nasıl bir pazarlamanın, döviz artışının ve satıcıların gazabı altındayız diye. Yaklaşık 2 ay önce Rtx 2070 Gaming modelini 3700'e satın aldım. Bu bile bana çok gelmişti fakat bugün arkadaşıma RTX 2060 almaya gittik. Rog strix serisi 3300 TL'ye aldık. Şaka gibi durumlar. Her neyse biraz konu dışı oldu ama inno markasını alabilirsiniz. Şimdiden hayırlı olsun..

Şaşırıyorum ya biraz ben bu durumlara. Cidden nasıl bir pazarlamanın, döviz artışının ve satıcıların gazabı altındayız diye. Yaklaşık 2 ay önce Rtx 2070 Gaming modelini 3700'e satın aldım. Bu bile bana çok gelmişti fakat bugün arkadaşıma RTX 2060 almaya gittik. Rog strix serisi 3300 TL'ye aldık. Şaka gibi durumlar. Her neyse biraz konu dışı oldu ama inno markasını alabilirsiniz. Şimdiden hayırlı olsun..
Keşke 400 TL fazla verip bunu alsaydınız,
Daha iyi olurdu Ayrıca Doların gazabı değil kendi gazabımız, Ülkemize döviz girmiyor diye tüm bunlar :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı