INNO3D GeForce RTX 2060 alınır mı?

Azerbaycanda da 4000 TL ye satılıyor RTX 2070 Asus Dual.
Doğrudur ama şöyle bir durum var Azerbaycan Türk lirası kullanmıyor :) Yani onların parasına göre konuşmalıyız Yarı Azerbaycanlı biri olarak söylüyorum, fiyatı Azerbaycan için 3000 MANAT civarıdır.

739$ tam olarak.700-750$ arası satılıyor Azerbaycanda.
Azerbaycanda Asgari ücret 500-600 MANAT arasında değişiyor yani Asgari ücretli bir insan 2 ayda alabilir bizde ise 3.5 ay yine fark oluyor arada ;)

Azerbaycanda Asgari ücret 500-600 MANAT arasında değişiyor yani Asgari ücretli bir insan 2 ayda alabilir bizde ise 3.5 ay yine fark oluyor arada ;)
Kardeşim keşke öyle olsa ama öyle değil :d Asgari ücret 105$ - 180 Manat ( AZN ). Azerbaycan ekonomisi hiç iyi halde değil. Petrol ülkesi olduğumuza bakma.

Kardeşim keşke öyle olsa ama öyle değil :d Asgari ücret 105$ - 180 Manat ( AZN ). Azerbaycan ekonomisi hiç iyi halde değil. Petrol ülkesi olduğumuza bakma.
Hocam o ciddi ciddi öyle mi ya ? Azerbaycan'a nolmuş böyle cidden bizden daha fakir öyleyse yanlış mı anladım?

Tabiiki öyle. Ama bu kadar petrol üretiyoruz, aslında dubai gibi yaşamalıyız. Ama neyse işte :d
Azerbaycan'ın bizden fakir olacağını hiç düşünmemiştim, Steam'dan ekler misin(wssdante35).

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı