Inno3D vs MSI Ventus

Teknobyte

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, yeni bir ekran kartı satın almak istiyorum. Fakat kafama takılan bazı soru işaretleri var yardımcı olursanız sevinirim. 2 ürün buldum aralarında 435 TL fark var. Daha önce Inno3D kart almadım, nasıldır bilmiyorum. MSI Ventus ile Inno3D kart arasında 10 derecelik ısı farkı var. Performans olarak da taş çatlasa 10 FPS oynar. Benim için önemli olan 10 derecelik ısı farkı MSI yük altındayken 65 derece Inno3D yük altındayken 75 derecelerde geziyor. Eğer Inno3D tercih edersem bu ısı sorunu başıma ilerleyen zamanlarda sıkıntı çıkartır mı? Yoksa 435 TL farkı verip MSI Ventus mu almalıyım? 435 TL 10 derecelik ısı farkı için değer mi? Siz olsaydınız hangisini alırdınız, görüş ve önerileriniz nedir?
* Inno3D
* MSI

Son düzenleyen: Moderatör:
Inno3D'den şüphen olmasın fakat bu linkteki farkı ödeyip MSI Ventus almak daha mantıklı.
Nanokatalog güvenmiyorum. Ayrıca ürünleri yurtdışından getiriyorlar ve türkiye garantisi bulunmuyor. Yani sadece firma garantisindesin ilerleyen zamanlarda firma batsa v.b durumlarda aldığın ürün arızalandığında faturası ve garanti belgesi ile başvuracağın bir yer yok türkiyede teknik servisinin ve garanti kapsamının olması önem arz ediyor benim için

Nanokatalog güvenmiyorum. Ayrıca ürünleri yurtdışından getiriyorlar ve türkiye garantisi bulunmuyor. Yani sadece firma garantisindesin ilerleyen zamanlarda firma batsa v.b durumlarda aldığın ürün arızalandığında faturası ve garanti belgesi ile başvuracağın bir yer yok türkiyede teknik servisinin ve garanti kapsamının olması önem arz ediyor benim için
İthalatçı garantili olması en büyük eksiği olsa da sizi yüz üstü bırakmaz merak etmeyin. Ama garantiye almak istiyorsanız Inno3D alabilirsin.

Arkadaşlar hepsiburada üzerinden güzel bir indirim yakalayıp 2.500 TL MSI Ventus aldım. Ayrıca Inno3D almayın ithalatçı garantili incehesap yurtdışından getiriyor. Alacak arkadaşlar varsa biraz beklesinler doların düşmesini ve kdv indirimlerini bilindik markalara güzel indirimler geliyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı