MSİ vs Inno3D RTX 2060

BrewsteR

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:
Ben MSI alırdım. Inno3D de gayet kaliteli marka fakat garanti durumu 2. el piyasası vs. için MSI alırdım. Gerçi Servispoint'i bilen bilir ama var garantisi sonuçta.

Ben MSI alırdım. Inno3D de gayet kaliteli marka fakat garanti durumu 2. el piyasası vs. için MSI alırdım. Gerçi Servispoint'i bilen bilir ama var garantisi sonuçta.

Kaliteli olsa ürünleri ucuz olmazdı. Foruma bir göz atın "Inno3D Isınma" diye forumda baya konu çıkıyor, bir de forum dışı olanları düşünün))

Şuan KDV indiriminde alabileceğin en iyi kartlardan 2 tanesi.
3400 3600 civarı satılıyor genelde.

Kaliteli olsa ürünleri ucuz olmazdı. Foruma bir göz atın "Inno3D Isınma" diye forumda baya konu çıkıyor, bir de forum dışı olanları düşünün))
MSI'nin ciyuvlama olayını da bilmeyen kalmadı :D. Fiyatına göre verdiği kalite fena değil. Güzel kasa soğutması ile halledilebilecek bir iş.Yine de piyasadaki diğer kartlara göre daha az kaliteli.

İkisinin de vasat soğutması var. Ucuz olan MSI'ı tercih edin.
Coil whinedan bahsediyor sanırım. INNO3D'de de denk gelebilir. INNO3D alırsan kesin bu problem bulunmayacak diye bir şey söylemek zor.
Kartın ısınma sorunu yok. RTX 2060 modeli webteki testlerinde 75 derece civarlarında takılıyor maksimum. F/P bi' kart ancak ortalama kalitede diyebiliriz. Açılan konulardaki ısınma problemi kasa içinde yeterli hava akışı sağlanamamasından veya fanların yüksek sıcaklıkta bile düşük devirde dönmesinden dolayı olabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı