İnşaat Mühendisliği Hangi Üniversitede Okunmalı?

Kesin üniversite seçimi sınavdan sonra, gitmeyi düşündüğün üniversiteyle ve öğrencileriyle konuşarak olur aslında. Genel olarak ODTÜ, İTÜ, Boğaziçi gibi kaliteli eğitim veren üniversiteleri seçmen büyük avantaj sağlayacaktır.

Bak arkadaşım, korkarsan başaramazsın. Kendine güvenmelisin, kimse bilgiyle doğmuyor, herkes çalışıp başarıyor. Zorluklar seni korkutmamalı. Bende 11. sınıf öğrencisiyim. İTÜ'yü düşünüyorum çünkü, İTÜ'de alınan diplomalar dünya genelinde geçerli oluyor ve rahat ol İTÜ mezunu olursan işşiz kalmazsın :) Belki karşılaşırız İTÜ'de birgün ne dersin?

Bak arkadaşım, korkarsan başaramazsın. Kendine güvenmelisin, kimse bilgiyle doğmuyor, herkes çalışıp başarıyor. Zorluklar seni korkutmamalı. Bende 11. sınıf öğrencisiyim. İTÜ'yü düşünüyorum çünkü, İTÜ'de alınan diplomalar dünya genelinde geçerli oluyor ve rahat ol İTÜ mezunu olursan işiz kalmazsın :) belki karşılaşırız İTÜ'de bir gün ne dersin?

Ne ettin? Nereyi kazandın?

Taban puan ve sıralamaları atayım lazım olur :)
tablo üst
İnşaat Mühendisliği taban puanları başarı sıralamasıİnşaat Mühendisliği taban puanları başarı sıralamasıİnşaat Mühendisliği taban puanları başarı sıralamasıİnşaat Mühendisliği taban puanları başarı sıralaması

Geri
Yukarı