İnşallah Gerçek Değildir | Everest DLM-355 makro nasıl yapılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Birden o kişinin sen olduğundan şüphelenmeye başladım. Hem getirilse bile kim kullanacak ki?

Sembolik olarak. Neden ben olayım ki ben bu hesabımla tanıştım Technopat ile IP kontrolü yapabilirler. Ayrıca bunu kullanarak DH gibi yerlerde taşlayanlara bakın burası adaletli diyebiliriz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam cidden mi? Ciddiyseniz eminseniz diyecek bir şey bulamıyorum. Keşke benim şehrinde yaşayan biri olsanız da şu telefonu size versem %20'de 30'da kapanıyor ben napayım? Üzdünüz :(.

Sorun telefondandır o zaman şehir ne alaka?

Niye inatla bu konuyu açıyorsunuz ki? Bir şey mi ispatlayacaksınız ya da hesap mı soracaksınız?
Bahsi geçen konuyu açan arkadaş siteye haksız bir ithamda bulunduğu için haksız ama Mikail Fidan'ın (öyle bir kişi varsa) üslubu da yanlış, siteyi de temsil ettiği için özür dilemesi gerekirdi diye düşünüyorum.

Dostum bu kadar takılmana gerek yok. Yaşanmış bitmiş birşey. Bu mesaj üzerinden Technopat'ı karalamak doğru değil.
Karalamıyorum burada biz bizeyiz yanlış mıyım?
Sadece empati yaptım ve içim acıdı çünkü doğum gününüz her seferinde mahvolur ya o çocukta(tahmin) yeni aldığı daha ayarlarını bile bilmediği süper mouse ile güzel vakit geçirecekken sırf biri çöp dedi diye günlerce bunu düşünecek en azından küçükken ben öyleydim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı