"İnsan Bazen Deliye De Hasret!"

LaraInHell

Hectopat
Yaklaşık yarım saat önce halk otobüsündeydim. Arka tarafta bir koltuk boşaldı. Sağımda benim yaşlarımda bir genç kız, solumda ise bir abi vardı. Canım çok sıkkındı bu aralar. Solumdaki abiyle muhabbet ettik, baya konuştuk. En son inişte biraz garip şeyler söyledi. Kıza sordum bir hastalığı mı var diye. Sanırım öyle diye yanıt verdi.
Sonra dedim kendi kendime, "Deli de olsa akıllı da olsa uzun zaman sonra insanca dökebildim içimi."
Şimdi herkes samimiyetten uzak, herkes gösteriş ve kazık atma peşinde birbirine. Bu zamanda insan olmak, insan gibi hissedebilmek, hissettirilmek zor. Buna rağmen...

Yok, depresyon değil. Bir yakınım ameliyat oldu ona üzüldüm biraz. Bugün de kazık atmaya çalışan bazı kişilerle. Canım sıkkın o yüzden. Durumun vahimliğini özetlemeye çalıştım.
Umarım iyileşir, çok geçmiş olsun öncelikle.. Hayat o kadar karmaşık bir yapı değil aslında, sadece insanlar öyle yapıyor. Doğru yapılması gerekenleri yapsaydı insanlar en azından daha az sorun yaşardık. Seviyesiz insanları da kafana takma, bir gün onları da görmeyeceksin sonuçta.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı