İnsan hayvansa ben neden insan gibi davranıyorum?

Zekamız diğer canlılardan çok çok daha üstün ve bizler medeniyetin parçasıyken hayvanlar sürüler halinde hayata tutunup hayatta kalmaya devam eden canlılar. Bilim, teknoloji ve yazma, okuma tarafından geri kalmış öğrenememiş canlılar ilkel dürtüleriyle yaşayıp modern insandan çok daha az gelişmiş olup hayatını sürdürür. Eğitim alıp medeniyetin parçası olduğun içinde insan gibi karşılanıyorsun, onlara uyuyorsun. Eski dönemlerde kaçırılan siyahi insanları kafese hapsettiklerinde, hayvanat bahçesinde sergilediklerinde insan muamelesi göstermiyorlardı. Sayende şu videoyu uzun zaman sonra tekrar izleyeceğim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Köpek, başka bulamadım kusura bakmayın tek hayvan türü köpekmiş.
Technopat tarihine girebilecek bir söz.

Dünyada yaklaşık 11 Milyon hayvan türü var hepsini nasıl sayalım?
Arkadaşa söyleyin onu sadece hayvanmı var demiş e benimde aklıma ilk o geldi.

Dostum hayvan denildiğinde aklına ilk ne geliyor? hayvanlar bir canlı ve bunların zeka seviyeleride değişik bir kedi ile maymun aynı zeka seviyesinde değil bir insan ve maymunda aynı zeka seviyesinde değil.

Technopat tarihine girebilecek bir söz.

Arkadaşa söyleyin onu sadece hayvanmı var demiş e benimde aklıma ilk o geldi.

Dostum hayvan denildiğinde aklına ilk ne geliyor? hayvanlar bir canlı ve bunların zeka seviyeleride değişik bir kedi ile maymun aynı zeka seviyesinde değil bir insan ve maymunda aynı zeka seviyesinde değil.
Açıklama yapmaya gerek yok, başından beri şaka yapıyordum zaten.

Hayır hocam senle bu konuyu tartışmak istemiyorum bu yorumundan sonra.

Beni bir yükten kurtardınız üstadım. 🙆🏼‍♂️

Zira beyhude bir konuşma ile zamanım çöpe gidecekti. 🎭👋🏼

Üstadın dediği gibi "önüme milyonlar koysan değiştiremezsin akan zamanı, ama akan zaman senin önüne milyonlar koyabilir." 👌

Saygılarımla.🌹

Son düzenleme:

Geri
Yukarı