İnsanlar neden aşı karşıtı?

Hocam ben aşı karşıtı falan değilim fakat cümlenizde bir çelişki var tıp ve teknolojiye hükmedenler insanlığın daha fazla yaşaması için uğraşıyorlar dediniz insanlığın daha fazla yaşaması için dünya nüfusunun azalmasını istiyorlar zaten.
çocuğun daha iyi şartlarda yaşasın diye

Konuyu kilitliyorum arkadaşlar. Dünyanın tamamına sunulan binlerce bilim insanının tek tek test ettiği ve gözden geçirdiği özel olarak dünya sağlık örgütünün onayını alan aşıların güvenli olmadığına hatta birkaç yıl sonra bütün insanların kökünü kazıyabileceğini düşünen ütopik dehalar aşı olmasınlar. Sorun değil umarım hepimiz ölürüz de siz yaşarsınız sonucunda dünyanın kalan kısmında sizin gibi süper zeka dehaların soyu devam eder ve insan ırkı yeni bir çağa kafa atar.

Bot musun? Neden Aynı yazıyı yazdın bana?

Bilim sorgulanamaz ve değişmez.

Hocam bilim sorgulanmasaydı eğer eskiden bilim diye geçen ama tamamen kilisenin kontrolündeki skolastik düşünce ile hiçbir yere gelemezdik, çünkü o zamanki insanlar kilisenin sözünü bilim niteliğinde görüyordu.

Alımlarda belirli bir şart yok herhalde, önüne gelen moderatör oluyor.
1627492071266.png

Geleceği beklemene gerek yok bugün binlerce insan aşı olmayanlar yüzünden öldü böyle giderse ölmeye devam edecek.

Binlerce insan aşı olmayanlar yüzünden mi öldü? Ya karar verin aşı hafif atlatmanı sağlıyor diyorsunuz sonra aşı olmayanlar yüzünden öldü diyorsunuz.

Geri
Yukarı