İnsanlar neden bir telefonu almak zorundaymışsınız gibi davranıyor?

Hocam bu nasıl?

FA1E9B9F-0AE1-4F2C-8D45-9B65F58538C4.jpeg

Benim telefon bu.:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerçekten şu dalga olayını hiç anlamıyorum, değil eski/tuşlu telefonla gezmek ne yaşarsam yaşayayım etrafımda ki kimse benimle dalga geçmez, çünkü etrafımda ki insanları buna göre seçiyorum. Nedir bu? Lise dizisi falan mı?

Hem Technopat'ta hem de gerçek hayatta iPhone bırakıp Samsung'a geçtiğim için çok tepki görüyorum. Şu an kredisiz cash iPhone 14 PM alacak param da var. Tercih etmediğim için iPhone 7, X gibi eski modelleri kullananlar sanki öcüymüşüm gibi davraniliyor. Bu fanboylugun sebebi ülkede nedir anlam veremiyorum.
Tamam hava atmanıza hiç gerek yok , bunu söylemene de gerek yok. Şimdi git güzel bi telefon al ya da konuyu kapat git.

Bu kişiden kişiye göre değişen bir durum maalesef Türkiye de bu olay çok fazla. Spor salonundan tanıdığım bir müteahhit çocuk var tabir'i caizse eşek yükü kadar parası var adam da iPhone 11 var adam istesen 14 Pro Max alamaz mı?

Bana yetiyor her işimiz görüyor diyor adam burada da işte bazıları iPhone 11'in ekranı şöyle bilmem ne diye tartışıyor.

Herkese cevapları için teşekkür 3. Bazıları hava attığımı söylemiş. Öyle bir amacım, niyetim yok. Mantıken bakıldığında bugün 6-7Klara 8-8Plus almak yerine Android almak kat kat daha mantıklı geliyor. Paramla hava attığımı belirten arkadaşlara da hava atacak olsam burada atmam diye cevap vereyim

Geri
Yukarı