İnsanlar neden korsan oyun indirir?

Ben önceden online oyun harici her şeyi korsan kullanırdım. Yeni bir sistem alınca (ki Türkiye'deyiz. Bir sistem alınca yenisi almak zor.) ister istemez insan orijinale yöneliyor. Artık alıştım cihazımda hiç korsan yazılım yok. Mutluyum. Ne dert var ne çile. Ama şuna da katılıyorum paran yoksa korsan kullanabilirsin. Ama alma gücün varsa ve almıyorsan😙 Geçen Tsubasa'nın yeni oyununa baktım 350 lira. indirimlerde 200 lira oluyormuş. İki günlük yevmiye param. Çalışıp alacağım. Korsan indirip virüslerle boğuşmaktan iyidir😉

@@Shimada Sensei

Maalesef dostum işte sana sormuyoruz ne yapacağımız ve çatır çatır senin sözde 200-300 lira bayıldığın oyunları beleşten çoğunu çıktığı ilk günlerde deneyimliyoruz. Ancak senin mantığında insanlarda olmasa oyunda yapılmazdı doğru. Sen sorgusuz almaya devam et bizde bedava oynamaya devam edelim rahatlıkla. Yüzümüzün kızarıp kızarmayacağına biz karar veririz. Asıl "enayi" kim acaba sen yorumla. Gerçi bu senin umrunda değildi sanırım o zaman gerek yok.

Nasıl biraz açar mısın konuyu?
PS4 de öncesinde çıkan PS cihazları gibi kırılabiliyor, korsan içerik tüketilebiliyor.

@@Shimada Sensei

Maalesef dostum işte sana sormuyoruz ne yapacağımız ve çatır çatır senin sözde 200-300 lira bayıldığın oyunları beleşten çoğunu çıktığı ilk günlerde deneyimliyoruz. Ancak senin mantığında insanlarda olmasa oyunda yapılmazdı doğru. Sen sorgusuz almaya devam et bizde bedava oynamaya devam edelim rahatlıkla. Yüzümüzün kızarıp kızarmayacağına biz karar veririz. Asıl "enayi" kim acaba sen yorumla. Gerçi bu senin umrunda değildi sanırım o zaman gerek yok.
Bu savunma gerçek mi 😁

Tadı leziz mmmm.
749.png

Geri
Yukarı