İnsanlar neden toksik davranışlar sergiliyor?

464718

Decipat
Arkadaşlar merhaba neden ülkemizde toxiclik bu kadar fazla? Bir de bu toxiclikten ne kazanıyorlar çocuklar ve bunu nereden öğreniyorlar? Az önce başıma gelen bir olay:

1631552368266.png

Bu büyük bir sıkıntı sizce nereden öğreniyorlar neden yapıyorlar? Bu şimdilik çocuklarda ama bu gelecekte büyüklerde olursa büyük bir sorun bunun önüne nasıl geçilmesi lazım benim fikrim böyle şeyleri yapanlara ceza verilmeli ailelerine ama çocuğunuz tarafından diye belirtilmeli. Sonra çocuk da haddini bilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba neden ülkemizde toxiclik bu kadar fazla? Bir de bu toxiclikten ne kazanıyorlar çocuklar ve bunu nereden öğreniyorlar? Az önce başıma gelen bir olay:

Eki Görüntüle 1165109

Bu büyük bir sıkıntı sizce nereden öğreniyorlar neden yapıyorlar? Bu şimdilik çocuklarda ama bu gelecekte büyüklerde olursa büyük bir sorun bunun önüne nasıl geçilmesi lazım benim fikrim böyle şeyleri yapanlara ceza verilmeli ailelerine ama çocuğunuz tarafından diye belirtilmeli. Sonra çocuk da haddini bilir.
Sanane lan patlıcan. Yaşım 95 bir de sana mı hesap vereceğim?

Harbiden böyle 7 yaşında olan insanlar var. Ben 49 yaşında bir insanın ''kes lan patlıcan'' diyeceğine inanmak istemiyorum.
POV: 5 yaşındasındır ama 205 yaşındayım diyorsundur.

İzledikleri Youtube-Twitch kanallarının çok büyük etkisi olduğunu düşünüyorum ayrıca aile içinde veya okul ortamında dışlanıp hor görülüyorsa kendisini bu şekilde rahatlatıyor olabilir.

Sanane lan patlıcan. Yaşım 95 bir de sana mı hesap vereceğim?

Harbiden böyle 7 yaşında olan insanlar var. Ben 49 yaşında bir insanın ''kes lan patlıcan'' diyeceğine inanmak istemiyorum.
POV: 5 yaşındasındır ama 205 yaşındayım diyorsundur.
Hocam ben 10 dakika düşünüyorum mesela bi twich yayıncısına ona birşey soracağım chatten 10 dakika acaba yanlış birşey mi söylüyorum acaba bu onu rahatsız edermi diye sorguluyordum kendimi 10 dakika sonra atıyordum soruyu mesela sevdiğim bir youtuber sesli sohbette 1 soru hakkı veriyordu ben sorcağım soruyu sıra gelene kadar sorguladım en son değiştirdim başka bi soru sordum bu toxicler nasıl yapabiliyor bunları hala anlamıyorum.

Bu da bir şey mi ki hocam, siz girin Valorant/LoL Türkiye serverinde 5 dakika oynayın toksiklik neymiş anlarsınız. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı