İnsanlar Neden Windows 8′den Nefret Ediyor?

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Kullanıcıların verdikleri puanlarla ortaya çıkarılan araştırmada, Windows 8′in o kadar da beğenilmediği anlaşıldı. Microsoft’un 2012 sonunda...
MiHbwCYUhzU

Daha fazlası...

İnsanlar at gözlüklü ve yeniliğe kapalı da o yüzden. Kıçlarının üstüne oturup önlerine ne konulursa onu kabul eden, yeni bir şey geldiğinde ise deli dana gibi haykıran insanlar...
Ciddi bir maddiyat gerektiren bir şey için insanları bu şekilde katagorize etmeniz doğru değildir.
Her kişi internetten indirip te gayri yasal yollardan kullanmak istemeyebilir.
Biraz da TÜRKİYE gerçeklerinden bahsedelim sayın BALTAŞ.

Yükseltmesi 150 papel, DVD 350 papel :) Çoğu insan için çok para...
Para vermiyor ki çoğu. Korsan kullanıyorlar. Metro arayüzüyle ilgili olduğunu sanmıyorum çünkü gerçekten başarılı bir iş, gayet de hoş. Mahalle bakkalı ne diyorsa ona inanıyorlar. Bizim burdaki internet kafedeki adam bilgisayarları Windows7'ye geçiricem demişti, "Abi Windows8 varken kim ne yapsın onu" dedim adam sanki 10 yıllık Microsoft programlamacısı gibi cevap verdi "Ondan bi cacık olmaz!". Recep abinin dediği gibi şu at gözlükleri çıkarmak şart.

Ben kullanmıyorum ama yine de yorum yapayım. Windows 8'de sevmediğim şey masaüstündeki sol alt kösede windows simgesinin olmaması. Bir de metro arayüzünden masaüstüne geçmek tam bie işkence olması. Ve key girmeden kulllanamamak.

İşkence mi? Bence sen kullanmayı öğrenememişsin. Geçiş tek tuşla ya da tek tıklamayla yapılabiliyor.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı